Wywiady i sylwetki

Najnowsze

„Popełniłam w życiu wiele głupich błędów. Szczeniackich, których się wstydzę. Zawsze byłam takim „roztrzepańcem”, brałam wszystko. Teraz już wiem, że to nie na tym polega życie pełną piersią” – wyznaje piosenkarka. Trzy dni przed Wigilią będzie obchodzić swoje okrągłe 30. urodziny. Czy zaśpiewałaby sobie „Sto lat”? „Nie wiem, czy chciałabym żyć tak długo” – odpowiada szczerze. Okrągłe urodziny to czas podsumowań. Oto alfabet życia jednej z najsławniejszych polskich wokalistek.

Czytaj więcej »

PATRYCJA MARKOWSKA P jak Patrycja

Aktorka przerywa milczenie! „Robiono ze mnie szarą myszkę, a ja się na to godziłam” – wyznaje. „Nie ma już słodkiej Koroniewskiej z dołeczkami w policzkach! Jest silna, niezależna kobieta, która MA DOŚĆ ZAKŁAMANIA I UDAWANIA”. Po raz pierwszy ostro i szczerze mówi o swojej pracy w serialu, polskim show-biznesie, życiowych wyborach. Przyznaje się też do samotności w związku. Aktorka, kochanka, partnerka, a także... matka, która po urodzeniu córki zrozumiała, że macierzyństwo to nie jest kolorowa reklama pieluszek.

Czytaj więcej »

JOANNA KORONIEWSKA Drapieżna i niebezpieczna

Maryla zawsze zaskakuje. Nas zaskoczyła pomysłem na sesję zdjęciową. Jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek namówiła dwoje swoich dzieci, aby wspólnie wcieliły się w rolę bohaterów z ulubionego horroru „Rodzina Addamsów”. Powstały zdjęcia niezwykłe. Niektóre mroczne, niektóre śmieszne, wszystkie nietuzinkowe. Oryginalne tak jak występujący w nich bohaterowie. Maryla – genialna mama, Jędrek – wielki indywidualista, i Kasia – wieczna buntowniczka. Wystarczy jednak wczytać się w wywiad, żeby zrozumieć, jak bardzo wszyscy są ze sobą związani. Po raz pierwszy razem na wspólnej sesji, po raz pierwszy w bardzo szczerym wywiadzie. „Nie dokonuję żadnego zamachu na swoje dzieci” – mówi Maryla. „Bo mama jest genialna, ale każdy bohater...

Czytaj więcej »

MARYLA RODOWICZ Z DZIEĆMI Nasza zwariowana rodzinka

Efron powrócił. We wrześniu, podczas wizyty w Deauville, idol nastolatek pozbył się swojej słynnej grzywki na rzecz bardziej męskiego i dojrzałego wizerunku. Nowa nadzieja Hollywood, pozostawiając daleko za sobą wspomnienie „High School Musical”, broni swojej roli w filmie „Charlie St. Cloud” oraz swojego związku z Vanessą Hudgens, trwającego mniej więcej tyle, co jego kariera. Spotkanie z aktorem.

Czytaj więcej »

ZAC EFRON „Czuję się sobą, kiedy jestem w związku”

Znali się od 50 lat, ale do tej pory ciągle się mijali. Kiedy ona robiła filmową karierę, on walczył z komunistyczną władzą. Przez moment nawet studiowali razem w szkole filmowej w Łodzi. Potem jednak każde poszło swoją drogą. Uczuciowo mieli w życiu pod górkę. Ilona Łepkowska ma za sobą trzy rozwody, Czesław Bielecki został wdowcem.Wychowali dzieci i zawodowo doszli na samą górę. Ale trudno być szczęśliwym, kiedy się wraca do pustego domu. Znana scenarzystka i kandydat na prezydenta Warszawy po raz pierwszy o swoim związku

Czytaj więcej »

ILONA ŁEPKOWSKA I CZESŁAW BIELECKI Nasz scenariusz na życie