Wywiady i sylwetki

Najnowsze

Niegdyś cudowne dziecko telewizji. Dziś realizuje swoją największą pasję - teatr. Jego epizodyczna rola w “Dniu Świra” zapewniła mu stałe miejsce na kartach historii polskiej kinematografii. Mimo ciężkich doświadczeń twierdzi, że jest wdzięczny Bogu za to, co go spotkało. Po ciężkiej lekcji życia powraca do aktorstwa, ale nie do show biznesu. Odmieniony i bardziej uduchowiony Michał Koterski, bo “Misiek” to już (chyba) przeszłość.

Czytaj więcej »

EKSKLUZYWNY WYWIAD Z MICHAŁEM KOTERSKIM “W moim życiu wszystko przychodzi późno, ale...

Została aktorką, choć jej sławny tata Jan Frycz ostrzegał ją przed niebezpieczeństwami tego zawodu. Pierwsze role zagrała już jako dziesięciolatka, ale dopiero występ we „Wszystko, co kocham” sprawił, że zrobiło się o niej głośno. Ta filigranowa dziewczyna o porcelanowej cerze ma w sobie wielką siłę i upór. Choć zachowuje ostrożność w kontaktach z mediami, nam opowiedziała o skomplikowanych relacjach z ojcem, o swoich słabościach i szaleństwach.

Czytaj więcej »

Z ARCHIWUM GALI - OLGA FRYCZ Wolę marzyć niż tęsknić

Moda to nie tylko luksusowe torebki za kilkadziesiąt tysięcy dolarów czy drogie kolie o wartości dobrej klasy samochodu, to przede wszystkim lekkość i delikatność. Taką biżuterię tworzy Ania Kruk. Zainspirowana współpracą z marką Fantasia zaprojektowała nową kolekcję, którą kobiety mogą nosić nie tylko na wielkie wyjścia. Bo, jak mówi, jej misją jest wprowadzenie biżuterii do życia codziennego.

Czytaj więcej »

TYLKO U NAS! EKSKLUZWYNY WYWIAD Z... "Siła w prostocie"