Wywiady i sylwetki

Najnowsze

„Otylia, jest nieźle” – tak powiedziała do siebie, kiedy kilka dni temu patrzyła na swoje odbicie w lustrze. Wyprostowana, szczupła, kobieca. Tak jeszcze nie wyglądała. I nie myślała nawet, że może wyglądać. Kiedy cztery lata temu zginął jej brat, świat się zawalił. Była pewna, że już nigdy nie będzie w stanie nawet się uśmiechnąć. „Szymon każdego dnia jest ze mną, w każdej mojej decyzji” – mówi dziś Otylia Jędrzejczak. To dla niego postanowiła znowu uwierzyć w siebie. Ufa, że brat trzyma za nią kciuki. I pomoże spełnić jej najskrytsze marzenia. Na przykład te o wielkiej, romantycznej miłości.

Czytaj więcej »

OTYLIA JĘDRZEJCZAK Żeby tak być dla kogoś całym światem

W życiu wszystko dzieje się w swoim czasie. Zawsze to wiedziała. Jeszcze kilka lat temu najważniejsza była praca i nocne imprezy z przyjaciółmi. Teraz przyszedł moment wyciszenia. Dwa lata temu pojawił się na świecie jej synek Franek. I wszystko się zmieniło. „Macierzyństwo to największa praca z własnym ego, jakiej kiedykolwiek doświadczyłam” – mówi w niezwykle szczerym wywiadzie, zaledwie dwa miesiące po urodzeniu córki Janinki. Maja Ostaszewska już nie jest tylko wybitnie zdolną aktorką. Teraz jest przede wszystkim mamą.

Czytaj więcej »

MAJA OSTASZEWSKA Już się wyszalałam

„Można mi zabrać wszystko, a i tak nie będzie to miało żadnego znaczenia. Wszystko, poza moimi bliskimi...”, tak Beata Tyszkiewicz napisała w swojej książce. Bo najważniejsze w jej życiu są one. Córki. Dla Karoliny to mama jest największym autorytetem. Młodsza Wiktoria dziś ma już męża i synka. Mieszka w Lozannie, ale dzień bez telefonu do mamy uważa za stracony. Mijają lata, a więź między tymi trzema niezwykłymi kobietami jest coraz silniejsza. Jak to możliwe? Tylko w „Gali” po raz pierwszy zdecydowały się opowiedzieć o tym, dlaczego nie potrafią i nie chcą bez siebie żyć. Takiego wywiadu i takich zdjęć jeszcze nie było!

Czytaj więcej »

BEATA TYSZKIEWICZ Z CÓRKAMI Dziękuję ci, mamo...

Kiedy była mała, stale tęskniła za rodzicami, którzy koncertowali. Obiecała sobie wtedy, że nigdy nie zostanie artystką. Stało się jednak inaczej. Na rynku właśnie ukazała się jej autorska płyta, a pierwszy film, który nakręciła, walczył w Gdyni o Złote Lwy. Mało tego. Telewizja uznała za skandalizujący teledysk do jej najnowszej piosenki i zakazała jego emisji! Co o tym zamieszaniu myśli Maria? Spędzając wakacje z narzeczonym, marzy o... białym welonie.

Czytaj więcej »

MARIA SADOWSKA Nie jestem muzą

Za nic na świecie nie chce zrezygnować ze swoich pasji. Podróży potrzebuje jak powietrza. Jaką cenę płaci się za tak intensywne życie? „Nie ma faceta, który byłby w stanie ze mną wytrzymać” – mówi Martyna Wojciechowska. Jest jednak ktoś, kto na nią czeka, kiedy wraca z Kenii czy Mozambiku. Wielkie, szeroko otwarte oczy, blond loki. Marysia. Jest na świecie od półtora roku. I już zdążyła wszystko wywrócić do góry nogami.

Czytaj więcej »

MARTYNA WOJCIECHOWSKA Znalazłam swoją przystań