VICTORIA I DAVID BECKHAMOWIE Kryzysowa rocznica

VICTORIA I DAVID BECKHAMOWIE Kryzysowa rocznica Zdjęcia: ons, Bulls

Miało być huczne przyjęcie, prezenty i sławni goście. Jednak dwa miesiące przed 10. rocznicą ślubu Victorii i Davida Beckhamów przygotowania do uroczystości zostały wstrzymane. A wszystko przez plotki o kolejnym namiętnym romansie piłkarza. Czy tym razem kryzys w słynnym małżeństwie zakończy się rozwodem?

Przyjaciółki siedziały w domu Victorii w Los Angeles do późna. Dłużej niż zazwyczaj. Jadły lody, oglądały kolejny odcinek „Gotowych na wszystko”. Katie Holmes i Kate Beckinsale po raz kolejny tłumaczyły zapłakanej Victorii, że nie powinna jeszcze przekreślać swojego małżeństwa z Davidem. „Wszystko się wyjaśni, zobaczysz. Ale musisz koniecznie jechać do Włoch i przedyskutować z nim kilka kwestii. Może ta kobieta wszystko sobie wymyśliła?” – radziły koleżance. W końcu odjechały. Victoria patrzyła, jak znikają za żelazną bramą, a potem zerknęła na zegarek. Sprawdziła, która jest godzina w Mediolanie. Po kilku minutach zadzwoniła do Davida.

Jak zdradziła jedna z asystentek gwiazdy, to nie była miła rozmowa. Victoria zakomunikowała mężowi, że przyjęcie z okazji 10. rocznicy ich ślubu zostało odwołane. Definitywnie. Wszystko przez doniesienia włoskiej prasy. Dziennikarze z magazynu „Chi” napisali niedawno, że 34-letni David, mieszkający obecnie w Mediolanie, po raz kolejny uwikłał się w romans. Tym razem obiektem jego zainteresowania okazała się węgierska jasnowłosa piękność Mariann Fogarassy. „Piłkarz i modelka spacerowali w pobliżu katedry. Później weszli do jednej z knajpek i zjedli kolację przy świecach. Teoretycznie nic się między nimi nie wydarzyło, jednak powłóczyste spojrzenia Davida i uśmiech na twarzy Mariann mówiły same za siebie. Tych dwoje miało ochotę tylko na jedno!” – donosił tygodnik.

Na domiar złego kilka dni po tych szokujących informacjach głos zabrała sama Mariann. „Tak, spałam z Beckhamem. Byliśmy w stałym kontakcie od kwietnia, kiedy poznaliśmy się w Budapeszcie. Po meczu udało mi się podejść do Dave’a i dałam mu swoją wizytówkę. Dzień później dostałam od niego e-maila, że jeśli za tydzień będę przypadkiem w Mediolanie, mam zadzwonić. No i zadzwoniłam” – powiedziała tajemniczo modelka.

UWAGA NA ASYSTENTKI!

Włosko-węgierska afera rozporkowa nie była jednak pierwszą w historii małżeństwa Beckhamów. Już trzy, cztery lata po ich ślubie zaczęły się pojawiać w prasie pierwsze doniesienia o szalonym trybie życia Davida. Redaktorzy z kolorowych magazynów pisali, że Victoria woli siedzieć w domu i zajmować się synkami, podczas gdy piłkarz korzysta z uroków życia. Kluby, panienki i drinki to był jego świat. Zwłaszcza wtedy, gdy w 2003 roku opuścił swój piłkarski klub Manchester United i wyjechał do Hiszpanii grać dla Realu Madryt. Victoria nie miała wtedy nad nim żadnej kontroli. Siedziała w Londynie z 4-letnim wówczas Brooklynem i rocznym Romeem. Nie pracowała. Nie miała nikogo, z kim mogłaby porozmawiać, komu mogłaby się zwierzyć. David był daleko, zapracowany na boisku. Wciąż jednak powtarzała sobie, że wszystko będzie dobrze. „Nasza miłość jest silna” – myślała.

I właśnie wtedy wybuchła bomba. W internecie pojawiły się informacje o płomiennym romansie Davida i jego osobistej asystentki Rebecki Loos. Dziewczyna sama zgłosiła się do dziennikarzy i opowiedziała o tym, co łączyło ją z piłkarzem. „W naszej znajomości od początku można było wyczuć napięcie seksualne. David wydawał mi się taki samotny. Od wielu tygodni nie uprawiał seksu. W końcu jego żona mieszkała w Londynie. Zaczęliśmy więc ze sobą flirtować, aż wreszcie stało się. Wylądowaliśmy w łóżku. Beckham był świetnym kochankiem. Za seksualne umiejętności dałabym mu 8 punktów na 10” – opowiadała z dumą Rebecca.

Victoria wpadła w szał. Znajomi gwiazdy mówili, że była załamana całą sytuacją. Czuła się winna, że to przez nią jej mąż nawiązał romans. „Gdybym od razu pojechała z nim do Madrytu, nic by się nie stało” – powtarzała w kółko. Aż w końcu spakowała walizki i razem z chłopcami poleciała do Hiszpanii. Udawała, że wszystko jest w porządku. „To bzdura. David nie miał z nikim romansu. Panna Loos kłamie” – opowiadała dziennikarzom. Afera z Rebeccą była jednak wierzchołkiem góry lodowej. Kilka miesięcy później zaczęły się zgłaszać do prasy kolejne dziewczyny, które zapewniały, że spały z piłkarzem. Wśród nich znalazły się australijska modelka Sarah Marbeck i Celine Laurie. Obie z chęcią opowiadały o intymnych częściach ciała Davida.

AMERYKAŃSKI SEN

Victoria nie dopuszczała do siebie myśli, że ona i David mogliby się rozstać na dobre. Robiła wszystko, by uratować małżeństwo. Pewnie dlatego zdecydowała się odstawić pigułki i zrezygnować z restrykcyjnej diety. Zaszła w ciążę i w lutym 2005 roku przyszedł na świat Cruz. Piosenkarka miała nadzieję, że dziecko i wyprowadzka z Madrytu wszystko naprawią. Bardzo się ucieszyła, gdy jej mąż dostał propozycję z amerykańskiego klubu piłkarskiego LA Galaxy. Pod koniec 2006 roku umowa z nową drużyną była już gotowa, a Beckhamowie spakowani. Victoria wiedziała, że tym razem nie może popełnić tego samego błędu co kiedyś. Nie chciała, by David zamieszkał sam. Bała się, że w prasie znowu pojawią się plotki o ich małżeńskich problemach.

Polecamy
Komentarze