Porażająca jest wieść, która dotarła do nas z Indii: 16-letnia Tik Tokerka, Siya Kakkar, została znaleziona martwa w swoim domu 25 czerwca. Okazało się, że dziewczynka popełniła samobójstwo. Rodzina Siyi podejrzewa, że za dramatyczną decyzją nastolatki mogły stać pogróżki, które otrzymywała od dłuższego czasu.

Siya Kakkar nie żyje

Siya Kakkar zdobyła popularność dzięki filmikom, które publikowała w serwisie Tik Tok. 16-latka pokazywała krótkie układy taneczne, sprawiała wrażenie pogodnej i szczęśliwej dziewczyny. Jak się okazuje, od jakiegoś czasu zmagała się z prześladowaniem. Zdaniem rodziców Kakkar, nastolatka miała otrzymywać pogróżki.

Musi to wynikać z czegoś osobistego… Pod względem pracy dobrze sobie radziła. Zeszłej nocy rozmawiałem z nią o nowym projekcie i brzmiała normalnie - mówił menedżer dziewczyny w rozmowie z mediami.

Pod ostatnim postem zmarłej dziewczyny wciąż pojawiają się komentarze z kondolencjami. Na nagraniu 16-latka tańczy w rytm ulubionej muzyki.

Cały czas trwa dochodzenie w sprawie śmierci Siyi Kakkar.

Jeśli masz myśli samobójcze, masz jakiś problem, zmagasz się z depresją i obniżonym nastrojem i nie masz z kim o tym porozmawiać, zadzwoń pod bezpłatny numer telefonu wsparcia dla osób w kryzysie 800 70 2222. Jest on czynny 24 godziny na dobę / 7 dni w  tygodniu.