Choć trudno w to uwierzyć, córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka skończy w tym roku już 17 lat. Oliwia Bieniuk co prawda na razie stroni od show-biznesu i skupia się na nauce, ale i tak cieszy się ogromną popularnością w sieci. Profil nastolatki na Instagramie (@oliwia.bieniuk) obserwuje już ponad 91 tys. użytkowników serwisu, a niemal każdy jej nowy post jest szeroko komentowany w serwisach internetowych o życiu gwiazd. Nie inaczej stało się w przypadku serii nowych zdjęć, które Oliwia zamieściła w Dzień Matki.

Niezwykle fotogeniczna córka zmarłej niemal pięć lat temu aktorki i piłkarza zapozowała koleżance w modnej stylizacji składającej się z golfu w neonowym kolorze, czarnej spódniczce i hicie ostatnich miesięcy, czyli opasce na włosy w stylu lat 90. Internauci są zachwyceni efektem!

- wow ale modelka
- cudowna
- ale ładniusia
- modelka
- ślicznotka

Jak zwykle, nie zabrakło też oczywiście porównań do sławnej mamy:

- Na trzecim zdjęciu cała mama - śliczna 

Przypomnijmy, że medialny potencjał Oliwii jako pierwsza dostrzegła już w 2016 roku marka Reserved, która zaprosiła córkę Przybylskiej i Bieniuka do udziału w profesjonalnej kampanii reklamowej w roli modelki.

Zobacz najnowsze zdjęcia Oliwii Bieniuk w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Jarosław Bieniuk ma nową partnerkę? Znajomi nie dają im szans