Stormi Webster wzięła udział w sesji zdjęciowej dla "Harper's Bazaar Arabia". Półtoraroczna córeczka Kylie Jenner pojawiła się na swojej pierwszej okładce magazynu. Przypomnijmy, że zaledwie miesiąc temu dziewczynka trafiła do szpitala przez ostrą reakcję alergiczną. W najnowszym numerze "Harper's Bazaar Arabia", 21-letnia modelka zdecydowała się na to, aby szczerze wypowiedzieć się na temat macierzyństwa i jak bycie młodą mamą wpłynęło na jej relacje z Kris Jenner.

Stormi Webster na swojej pierwszej okładce dla "Harper's Bazaar Arabia"

Kylie Jenner, znana z popularnego amerykańskiego reality show "Keeping Up With The Kardashians" zapozowała w lipcowo-sierpniowym wydaniu miesięcznika "Harper’s Bazaar Arabia" razem z 17-miesięczną córeczką Stormi Webster i mamą Kris Jenner. Czasopismo dodało zdjęcie okładki na swoim profilu na Instagramie i w opisie dołączyło wypowiedź właścicielki kosmetycznego imperium  "Kylie Cosmetics" na temat macierzyństwa:

Kiedy zostałam matką, to moje spojrzenie na życie i na moją mamę kompletnie się zmieniło i zaczęłam doceniać wszystko to, co dla mnie robiła. Teraz jestem w stanie zrozumieć to, co do mnie czuje, jak bardzo mnie kocha i jak silną miłością darzy swoje dzieci. 

Sama Kylie Jenner pochwaliła się okładką na swoim profilu na Instagramie. Co sądzicie o pierwszej sesji zdjęciowej Stormi?

Zobacz wspólne zdjęcia Kylie Jenner z jej córką Stormi w naszej GALERII >>

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kylie (@kyliejenner) Lip 1, 2019 o 10:02 PDT