Życie zawodowe Sanah to ostatnio nieustające pasmo sukcesów. Wystarczy wymienić dziesiątki milionów wyświetleń jej teledysków na YouTube, deszcz nagród na Festiwalu Opole 2020 i wyprzedające się do ostatniego miejsca koncerty w całej Polsce. Aż trudno wyobrazić sobie, że Zuzanna Jurczak, bo tak naprawdę się autorka hitów "Szampan", Melodia" i "No sory", jeszcze rok temu była nikomu nieznaną artystką, która uporczywie próbowała przebić się na rynku muzycznym.

ZOBACZ: 10 rzeczy o Sanah, które trzeba o niej wiedzieć

Początki kariery Sanah

Sanah nie ukrywa, że droga do tego miejsca, w którym znajduje się dziś, była długa i mozolna. Swoje pierwsze piosenki nagrała już w wieku 16 lat. Zanim jednak podpisała kontrakt z wytwórnią muzyczną i wydała płytę, przez lata próbowała zaistnieć m.in. publikując swoje utwory w sieci, zgłaszając się do telewizyjnych programów typu talent show i występując w przeróżnych konkursach i przeglądach muzycznych.

Teraz, gdy o Sanah robi się bardzo głośno, w odmętach YouTube'a fani odnajdują archiwalne nagrania Zuzi z czasów, gdy ta w ogóle jeszcze nie była znana. Prawdziwą perełką jest filmik zarejestrowany w 2015 roku podczas Międzynarodowego Festiwalu Piosenki - Anna German w Ciechocinku.

Sanah śpiewa piosenkę Anny German 

18-letnia wówczas Sanah zaprezentowała tam na żywo utwór "Idę zapatrzona w horyzont". Jak łatwo zauważyć, kilka lat temu wolała wychodzić na scenę w zdecydowanie skromniejszych kreacjach niż obecnie. Nie da się jednak odmówić jej talentu wokalnego, który już wtedy robił spore wrażenie.

Zobacz, jak Sanah śpiewa piosenkę Anny German już teraz poniżej.

SPRAWDŹ TEŻ: Sanah skrytykowana przez znanego wokalistę: "Kto każe się jej ubierać w te okropne sukienki?"