Po Chucku Norrisie przyszła pora na inny kolejnego zbiorowej wyobraźni – Alla Bundy’ego, którego zagrał Ed O'Neill. Jego „walkę” o przetrwanie w nudnej pracy i dysfunkcyjnej rodzinie polscy widzowie śledzilii aż przez 11 sezonów serialu „Świat według Bundych”. Ten serial to był prawdziwy hit i strzał w dziesiątkę!

25 lat  Polsatu - Od McGyvera do Xeny

W drugiej połowie lat 90. na antenie Polsatu, niemal zaraz po ich amerykańskiej premierze, królowały też takie seriale, jak: „Drużyna A”, „McGyver”, „Nikita”, „Herkules" i „Xena, wojownicza księżniczka”. To opowieści z różnych bajek, historie mniej lub bardziej nieprawdopodobne. Wszystkie te seriale stały się kultowe, choć każdy z innych powodów. Tylko Richard Dean Anderson jako „McGyver” potrafił zrobić broń dosłownie z niczego!

25 lat Polsatu - 24 godziny minuta po minucie

Dopiero potem nastąpiła era Kiefera Sutherlanda jako agenta Jacka Bauera. „24 godziny”, tylko tyle i po raz pierwszy w historii telewizji w czasie rzeczywistym, musiało mu wystarczyć, by powstrzymać terrorystów, zagrażających całemu cywilizowanemu światu. W kwestii produkcji sensacyjnych to jednak nie wszystko!

25 lat Polsatu - Bad guys, good guys

Bryan Cranston jako Walter White, czyli zdesperowany nauczyciel chemii, który wyrasta na bossa narkotykowego w „Breaking Bad”, też na antenie otwartej w Polsce zadebiutował w Polsacie. Było to w kwietniu 2012 roku. Wentworth Miller jako Michael Scofield, czyli główny bohater hitu „Skazany na śmierć”, by ocalić brata zamkniętego w celi śmierci, „wtargnął” do wyjątkowo ponurego więzienia. Dowiódł, że siłą intelektu można obalić każdą przeszkodę i wyjść cało z najbardziej nawet makabrycznej sytuacji! Serial „Skazany na śmierć” zadebiutował w Polsacie w styczniu 2007 roku i od razu stał się hitem! Produkcja ta zyskała największa oglądalność w historii zagranicznych seriali w naszym kraju. Co jednak jeszcze ciekawsze, ostatnio okazało się, że informacje o serialowej śmierci głównego bohatera są mocno przesadzone…  

25 lat Polsatu - Idol ćwierćwiecza

A wy którego z amerykańskich twardzieli lubiliście najbardziej? Kto był Waszym idolem przez minione 25 lat istnienia stacji? Zajrzyjcie do naszej GALERII i przypomnijcie się ich wszystkich! ;-)