Przez 18 lat wyemitowanych zostało 528 odcinków „Świata według Kiepskich”, w których mieliśmy okazję poznać proste, ale niezwykle barwne życie mieszkańców kamienicy przy ulicy Ćwiartki 3/4. Aktorzy wcielający się w główne postacie zyskali ogromną popularność. Warto wspomnieć postać babkiKiepskiej, w którą wcieliła się fenomenalna Krystyna Feldman, listonosza Edzia, którego grał Bogdan Smoleń oraz rodziny Kiepskich, Paździochów i Arnolda Boczka.

Świat według Kiepskich - fenomen ćwierćwiecza

Podczas 18 lat emisji w serialu pojawiło się mnóstwo gości specjalnych, którzy swoją obecnością wzbogacili życie mieszkańców wrocławskiej kamienicy przy ulicy Ćwiartki 3/4. W serialu epizody zagrali m.in. wybitni aktorzy jak Daniel Olbrychski, Marcin Dorociński, Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Figura, fantastyczni muzycy jak Zbigniew Wodecki, czy Krzysztof Krawczyk, popularni sportowcy jak Arkadiusz Milik – to tylko niektórzy z długiej listy gości „Świata według Kiepskich”. W serialu pojawiali się także gościnnie bohaterowi innych produkcji – „13 posterunku”, „Graczyków” czy „Miodowych lat”. Swoje 5 minut fitnessowej sławy miał w tej produkcji także Krzysztof Ibisz!

Świat według Kiepskich - jak przez lata zmieniali się bohaterowie?

Jak wyglądali aktorzy, muzycy i sportowcy wcielając się w swoje postacie w serialu „Świat według Kiepskich”? Niektórych z nich dziś byśmy już nie poznali!

Zapraszam do zapoznania się z GALERIĄ zdjęć! Zebrało Wam się na wspomnienia…?