W pierwszej edycji Tańca z Gwiazdami zobaczyliśmy m.in. Antka Królikowskiego, Rafała Brzozowskiego, Jacka Rozenka, Piotra Gruszkę, Natalię Siwiec i Karolinę Szostak. To właśnie wtedy narodziła się miłość Natalii Halejcio i Tomka Barańskiego, a na podium znaleźli wówczas się: gwiazda nastolatek Dawid Kwiatkowski, będąca na szczycie popularności aktorka Joanna Moro i ulubienica Polek aktorka – Aneta Zając, która ostatecznie jako pierwsza sięgnęła w Polsacie po Kryształową Kulę.

Taniec z Gwiazdami - 7 edycji w Polsacie

Z kolejną, 2. edycją dość szybko pożegnały się młode gwiazdki Marta Wierzbicka i Honorata Skarbek. Show najlepszym potrafił skraść Michał Koterski, a w programie po raz pierwszy zobaczyliśmy Agnieszkę Kaczorowską w parze z Rafałem Maślakiem. To właśnie jesienią 2014 roku bariery i własne słabości przełamywał w show Jasiek Mela, a wśród najlepszych znalazły się same panie – Marcelina Zawadzka, Ania Wyszkoni i Agnieszka Sienkiewicz.

W kolejnych pięciu edycjach oglądaliśmy tak gorące nazwiska jak Ewa Kasprzyk, Tatiana Okupnik, Cleo, Łukasz Kadziewicz, Andrzej Krzywy, Kasia Stankiewicz, Julia Wróblewska czy Adam Zdrójkowski, Misheel Jargalsaikhan i Mariola Bojarska- Ferenc. To właśnie w Polsacie happy endem zakończył się udział w show Eweliny Lisowskiej (7. edycja), która wcześniej….odpadła z programu, by po powrocie do niego sięgnąć po zwycięstwo!

Taniec z Gwiazdami - feeria nowości

W 7. edycji  Tańca z Gwiazdami w Polsacie znów wydarzyło się coś po raz pierwszy. W show zobaczyliśmy Iwonę Cichosz – Miss Świata Osób Niesłyszących 2016. Iwona po pasjonującej walce dotarła do finału, gdzie głosami widzów przegrała z równie świetnie tańczącą Natalią Szroeder.

Taniec z Gwiazdami - 7 edycji w Polsacie

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” to były także wielkie chwile najpopularniejszych tancerzy. Dwa razy wygrywał w Polsacie Stefano Terrazzino, który z 4 triumfami jest najbardziej utytułowanym sukcesami w programie tancerzem w Polsce. Pierwsze zwycięstwa po latach uczestnictwa w show odnieśli Tomasz Barański z Eweliną Lisowską i Jan Kliment z Natalią Szroeder. Sympatyczny Czech na swój sukces czekał 8 lat. Na przeciwnym biegunie znajdziemy Agnieszkę Kaczorowską, która „Taniec z Gwiazdami” wygrała w trzeciej edycji show w Polsacie, a jedocześnie drugiej, w której wzięła udział. Do zwycięstwa doprowadziła wówczas aktora Krzysztofa Wieszczka.

Taniec z Gwiazdami - miłość na ekranie

Miłość w programie poza Klaudią Halejcio i Tomkiem Barańskim znaleźli także Joanna Opozda i Kamil Kuroczko, czy zwyciężczyni 5. edycji Anna Karczmarczyk.

Dziś już wiemy, że Taniec z Gwiazdami pojawi się ponownie na antenie stacji wiosną przyszłego roku. Czy 21. polska edycja show będzie równie pasjonująca jak 7 poprzednich, które pokazał Polsat? O tym będziemy mieli okazję przekonać się już wraz z początkiem marca 2018 roku!

A jak wyglądały poprzednie edycje show Polsatu? Sprawdźcie w naszej GALERII ;-)