Modne fryzury na 2020 rok? Zdecydowanie te obcięte na krótko. Na Instagramie w dalszym ciągu królują tzw. boby, na które decydują się kolejne influencerki i znane gwiazdy, m.in. Irina Shayk, Kim Kardashian, a w Polsce noszą je Maffashion, Małgorzata Rozenek, czy Joanna Horodyńska. Nie minie popularność grzywek, zarówno tych gęstych opadających ciężko na czoło, jak i rzadszych, bardziej postrzępionych. Mamy też dobrą wiadomość dla fanek wygody - do łask wracają fryzury w męskim stylu. Co jeszcze? Sprawdź, jakie fryzury warto nosić w tym sezonie.

Modne fryzury 2020: Bob

Bob, który będzie modny w tym sezonie to ten kończący się dokładnie na linii żuchwy z przedziałkiem na środku głowy. Powinien być zakończony prostą, ostrą linią i tworzyć symetryczną ramkę wokół twarzy. W ten sposób ścięte włosy można układać w nieskończoną liczbę fryzur - będą dobrze wyglądały wyprostowane, pokręcone, a także w lekkim nieładzie. Unikaj za to cieniowanych bobów, które z pewnością sprawią Ci więcej problemu w stylizacji.

Modne fryzury 2020: Męskie cięcie

W tym roku będziemy ścinać nasze włosy krócej, i krócej... Fryzury w męskim stylu to trend, który mocno przebija się wśród wszystkich innych. Poddała się mu m.in. Kaia Gerber, która regularnie skraca swoje włosy, a obecnie jej fryzura sięga lekko za uszy. W krótkich włosach na Złotych Globach 2020 pojawiła się również Zoe Kravitz. Tego typu fryzurze jest też od wielu lat wierna Małgorzata Kożuchowska, która uczyniła z nich swój znak rozpoznawczy. To cięcie będzie idealne dla kobiet, które nie lubią poświęcać czasu na skomplikowaną stylizację fryzury. Jeżeli jednak nie jesteście gotowe na taką drastyczną zmianę, zawsze możecie wypróbować krótkiej długości perukę.

Modne fryzury 2020: grzywka

Grzywka to trend, który wraca do łask co kilka sezonów, jednak chyba jeszcze nigdy nie był tak mocny, jak teraz. Na grzywkę w ostatnim czasie zdecydowały się m.in. Selena Gomez, Anna Lewandowska, czy Miley Cyrus. Nic dziwnego, fryzury z grzywką wyglądają świeżo i cool w zasadzie z każdą długością włosów. Dodatkowo dodają każdej stylizacji nieco rockowego, zadziornego charakteru.