Thirty Seconds to Mars ponownie wystąpią w Polsce. Jared Leto i spółka latem 2019 roku zagrają koncert podczas w Dolinie Charlotty, czyli w miejscu, gdzie odbywa się Festiwal Legend Rocka. Gdzie dokładnie odbywa się ta impreza? W jakiej cenie i gdzie można kupić bilety? Wszystkie szczegóły na temat koncertu Thirty Seconds to Mars w Dolinie Charlotty do sprawdzenia już teraz PONIŻEJ.

30 Seconds to Mars w Polsce 2019 - data, miejsce

Thirty Seconds to Mars wystąpią w amfiteatrze w Dolinie Charlotty w czwartek 25 lipca 2019 roku. Obiekt znajduje się nieopodal Słupska, na pograniczu miejscowości Strzelinko i Zamelowo. Amfiteatr mieszczący nawet 10 tys. osób znajduje się na terenie dużego kompleksu rekreacyjnego o nazwie Dolina Charlotty Resort & Spa. Dokładny adres to: Strzelinko 14, 76-200 SŁUPSK. Początek koncertu planowany jest na godz. 22:00.

30 Seconds to Mars w Dolinie Charlotty - bilety

Bilety na koncert Thirty Seconds to Mars w Dolinie Charlotty są już dostępne w sprzedaży. Wejściówki w cenie od 180 zł można nabyć za pośrednictwem stron ticketmaster.pl i eventim.pl. Bilety na występ Jareda Leto i spółki na Festiwalu Legend Rocka dostępne są w trzech kategoriach cenowych:

  • I sektor - 280 zł
  • II sektor - 230 zł
  • III sektor - 180 zł

Zdjęcia z koncertów Thirty Seconds to Mars znajdziecie w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: JARED LETO w Krakowie półnago wspina się po ściance i je pierogi [ZDJĘCIA]