30 Seconds To Mars znów w Polsce! Jared Leto z zespołem wystąpi ponownie w naszym kraju w ramach trasy The Monolith Tour. Koncert 30 Seconds To Mars odbędzie się 29 sierpnia w TAURON Arena Kraków. Jako support zagra Natalia Nykiel. Bilety na koncert 30 Seconds to Mars w Krakowie zaczynają się od 129 złotych.

30 Seconds to Mars został okrzyknięty jedną z najlepszych koncertowych grup na świecie. Niedawno zaprezentowali singiel “Dangerous Night” z ich nadchodzącego, piątego albumu studyjnego. “Dangerous Night” to druga propozycja po bardzo dobrze przyjętym zarówno przez fanów zespołu, jak i krytyków, singlu “Walk On Water”.

Zespół w składzie Jared Leto, Shannon Leto i Tomo Milicevic ma na koncie ponad 15 milionów sprzedanych albumów i wyprzedane areny i stadiony na całym świecie. W trakcie kariery otrzymali wiele nagród i wyróżnień, w tym kilkanaście MTV Awards, Billboard Music Award oraz pobili rekord świata Guinessa, wyruszając w najdłuższą trasę koncertową w historii. 4 lipca zespół nakręcił dokument zatytułowany “A Day In the Life of America”. Angażujący 90 ekip w 50 stanach (włączając Waszyngton i Puerto Rico) projekt ukazuje jeden dzień z życia w Ameryce. “A Day in the Life of America” ukaże się w 2018 roku.  Thirty Seconds to Mars pracują aktualnie nad bardzo wyczekiwanym 5 albumem planowanym na przyszły rok.

Dowiedz się więcej o koncercie>>