W Warszawie w czwartkowy wieczór odbyła się premiera ekranizacji bestsellerowej książki Blanki Lipińskiej "365 dni". Hit napisany przez Lipińską zagwarantował jej wysoką pozycję nie tylko w rankingu rodzimych gwiazd, ale i list sprzedażowych - Blanka została wyróżniona nagrodą Empiku za sprzedaż największej ilości książek w sieci popularnych sklepów w minionym roku. Teraz Blanka ma co świętować i korzysta ze swoich pięciu minut.

Premiera "365 dni" - plejada gwiazd

Zaproszenie twórców filmu, który wywołał gigantyczne kontrowersje jeszcze zanim trafił na ekrany kin przyjęło wiele znanych osób. Wśród nich - oprócz obsady filmu - znaleźli się m.in. Baron, Michał Witkowski, Krzysztof Ibisz czy Natalia Janoszek, która postawiła na zmysłową suknię w kolorze głębokiej czerwieni. Z kolei burgundową mini wybrała Magdalena Pieczonka. Zdjęcia gości możecie zobaczyć w naszej galerii.

Blanka Lipińska z rodzicami

W tym szczególnym dla Blanki dniu na ściance towarzyszyli jej rodzice. Oboje wyglądają bardzo młodo i obok znanej córki tryskali szczęściem i dumą z jej sukcesu. Tata Grzegorz i mama Małgorzata przyćmili wszystkich pozostałych gości. Blanka zdecydowanie częściej powinna się nimi chwalić!