Film "365 dni" trafił na ekrany polskich kin 7 lutego. Dwa dni wcześniej odbyła się uroczysta premiera, na którą przybyły największe gwiazdy polskiego show biznesu. Ekranizacja bestsellerowej powieści erotycznej od razu stała się hitem. W premierowy weekend "365 dni" przyciągnęło na seanse prawie 500 tys. widzów. Erotyk odniósł nie tylko kinowy sukces. 1 kwietnia film w reżyserii Barbary Białowąs i Tomasza Mandes został udostępniony na platformie Netflix. W ciągu zaledwie kilku dni produkcja znalazł się na pierwszym miejscu TOP 10 serwisu.

Film "365 dni" odnosi międzynarodowy sukces! 

Od 7 czerwca film "365 dni" oglądać mogą już użytkownicy Netflixa na całym świecie. Jak się okazuje ekranizacja książki Blanki Lipińskiej cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród polskich widzów, ale także za granicą. W Rumunii, Grecji, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Turcji, Portugalii oraz na Filipinach i Litwie produkcja znalazła się na czele najchętniej oglądanych produkcji serwisu. Erotyk święci także triumfy m. in. w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Danii, ale również w dalekiej RPA.  

"365 dni" na DVD

DVD z pierwszym polskim filmem erotycznym "365 dni" trafi na sklepowe półki 15 lipca, jednak już teraz można je nabyć w przedsprzedaży, za którą odpowiada sieć księgarni "Empik". 

Przypomnijmy, że w filmie występują m. in.: Anna-Maria Sieklucka, Michele Morrone, Magdalena Lamparska, Natasza Urbańska, Grażyna Szapołowska, Tomasz Stockinger, Bronisław Wrocławski oraz Otar Saralidze.

ZOBACZ TAKŻE: Anna Maria Sieklucka o roli Laury w filmie "365 dni": "Miałam moment zawahania" [WYWIAD]