Blanka Lipińska opublikowała zwiastun filmu, który powstał na podstawie jej książki "365 dni". Erotyczna powieść, która w księgarniach w Polsce wyprzedała się na pniu, według fanów ma szansę powtórzyć sukces "Pięćdziesięciu twarzy Greya". Ekranizacja powieści trafi na ekrany kin już 7 lutego 2020 roku, a w filmie wystąpią m.in. Anna Maria Sielucka, Michele Morrone, Natasza Urbańska, czy Magdalena Lamparska. "365 dni" jest określane jako pierwszy polski film erotyczny. Już w samym zwiastunie, nie brakuje odważnych, rozbieranych scen. Kontrowersje wywołał również plakat do filmu, który z powodu licznych zażaleń, musiał zostać ocenzurowany. Skargi mieli składać rodzice dzieci, którzy razem ze swoimi pociechami wybrali się do kin. Na plakat nałożono czarny pasek zasłaniający pierś głównej bohaterki i czerwony napis "cenzura".

"365 dni": trailer filmu

Zwiastun "365 dni" został przygotowany w dwóch wersjach: ocenzurowanej puszczanej w kinach, oraz bez cenzury, którą można obejrzeć w serwisie YouTube. Co ciekawe, pod wideo nie brakuje pozytywnych komentarzy, a fani pisarki nie mogą doczekać się ekranizacji powieści. Zainteresowanie filmem jest tak duże, że uruchomiono przedsprzedaż kinowych biletów, które znikają w ekspresowym tempie. 

Film "365 dni" opowiada historię Laury Biel i Massimo Torricelliego, ale z pewnością nie można określić go jako komedię romantyczną. Główny bohater jest szefem sycylijskiej mafii, który staje na drodze odnoszącej sukcesy zawodowe dyrektor sprzedaży w luksusowym hotelu. Porywa Laurę, więzi i zabiera na Sycylię, gdzie daje jej 365 na pokochanie go.

Zwiastun filmu "365 dni" obejrzycie poniżej. Uwaga! Tylko dla dorosłych [18+].