Netflix, który będzie odpowiedzialny za produkcję i dystrybucję kolejnych części hitowego erotyku, właśnie ogłosił, że prace na planie rozpoczną się jeszcze w maju. W obsadzie filmu nie zabraknie dobrze nam znanych bohaterów z pierwszej części. W rolach głównych ponownie zobaczymy Annę-Marię Sieklucką i Michele Morrone, a także Magdalenę Lamparską oraz Otara Saralidze. 

SPRAWDŹ: Seksowna bielizna dla fanek "50 twarzy Greya" i "365 dni". Rozpala zmysły i dodaje pewności siebie. Będziecie marzyły, by ją nosić!

"365 dni" - kiedy premiera drugiej i trzeciej części? 

Radości z takiego obrotu spraw nie kryje, co nie powinno nikogo dziwić, Blanka Lipińska. Autorka powieści jest bardzo dumna, że ekranizację jej pozostałych dwóch części trylogii - "Ten dzień" oraz "Kolejne 365 dni" - zobaczą widzowie z całego świata. 

To dla mnie zaszczyt i ogromna radość, że kolejne dwie części trylogii "365 dni - Ten dzień" oraz "Kolejne 365 dni" - stały się inspiracją dla filmowych scenariuszy, które zostaną zekranizowane przez Netflix. Jestem bardzo podekscytowana, że fani moich książek na całym świecie będą mogli śledzić dalsze losy Laury i Massimo, oraz poznać ich w nowych, świeżych i zaskakujących sytuacjach - napisała na Instagramie. 

Premiera kolejnych części "365 dni" zaplanowana jest na 2022 r. Niestety, konkretnej daty jeszcze nie podano.

Wiemy natomiast, co wydarzy się w kontynuacji hitowej produkcji. W życiu głównych bohaterów pojawi się tajemniczy mężczyzna o imieniu Nacho (Simone Susinna), który zawzięcie będzie walczył o serce Laury. 

Laura i Massimo powracają, a ich ponowne spotkanie jest dużo bardziej gorące i namiętne niż kiedykolwiek wcześniej. Ich nowy początek komplikują więzy rodzinne Massimo oraz tajemniczy mężczyzna, który pojawia się w życiu Laury i za wszelką cenę chce zdobyć jej serce i zaufanie - czytamy w zapowiedzi. 

CZYTAJ TEŻ: Simone Susinna zagra Nacho w kontynuacji "365 dni". Kim jest prywatnie? [Wiek, pochodzenie, dziewczyna, Instagram]