Film "365 dni" trafił na ekrany polskich kin 7 lutego. Ekranizacja bestsellerowej powieści erotycznej od razu stała się hitem. W premierowy weekend "365 dni" przyciągnęło na seanse prawie 500 tys. widzów. Erotyk odniósł nie tylko kinowy sukces. Obecnie produkcja w reżyserii Barbary Białowąs i Tomasza Mandesa jest jednym z najchętniej oglądanych filmów na platformie Netflix na całym świecie. 

Druga część filmu "365 dni" - kiedy premiera?

Druga część historii Massimo i Laury - "Ten Dzień" - również zostanie zekranizowana. Szczegóły dotyczące kontynuacji hitowej produkcji zdradziła autorka powieści podczas gali KSW 54 w Warszawie. 

- W 2021 roku wchodzimy na plan, a w 2022 odbędzie się premiera drugiej części. Wiadomość do wszystkich krytyków, niestety, wracamy - oznajmiła Lipińska. 

Dokładna data premiery nie jest jeszcze na razie znana. Przypomnijmy, że planowo druga część "365 dni" miała trafić do polskich kin tuż przed walentynkami, 12 lutego 2021 roku. Zdjęcia do filmu zostały jednak wstrzymane z powodu panującej na całym świecie pandemii koronawirusa.

Czy kolejna część ekranizacji okaże się hitem? 

ZOBACZ TAKŻE: "365 dni" jednym z najchętniej oglądanych filmów na świecie! Ekranizacja powieści Blanki Lipińskiej hitem Netflixa