4Dreamers to boysband, do którego należą Kuba Szmajkowski, Mateusz Gędek, Tomek Gregorczyk i Maks Więckowski. Pomysł na tę formację narodził się podczas programu „The Voice Kids” i od razu okazał się strzałem w dziesiątkę. Czy chłopcy powtórzą sukces starszych kolegów z One Direction, którzy również zaczęli przygodę w trakcie muzycznego talent show?

Jak powstał zespól 4Dreamers?

W sierpniu 2017 roku, czterech utalentowanych chłopców – Kuba, Tomek, Maks i Mateusz - wzięło udział w przesłuchaniach do premierowej edycji „The Voice Kids” - dziecięcej wersji programu „The Voice of Poland”. Poszło im świetnie – każdy z chłopców skradł serca Trenerów i obrócił wszystkie czerwone fotele. I choć dostali się do innych drużyn, nie przeszkodziło im to w tym, by się zaprzyjaźnić. Mało tego, ta fantastyczna czwórka, postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i nie czekać do końca programu, by rozpocząć karierę. To był strzał w dziesiątkę. Chłopcy podjęli wyzwanie i założyli zespół 4Dreamers. Zdążyli już nawet nagrać dwa single „Sekret” i „Drugi Raz”, które zaprezentowali w finałowym odcinku „The Voice Kids”. Jak sami przyznają, żaden z nich nie spodziewał się sukcesu, który zaczęli odnosić. A jednym z nich jest ponad 170 tysięcy odsłon wideoklipu „Sekret” w ciągu dwóch dni od internetowej premiery nagrania!

Choć Kuba, Tomek, Maks i Mateusz nie zwyciężyli w programie, to wygrali swoje marzenia i rozwinęli muzyczne skrzydła. Już teraz stali się wzorem dla nastolatków, którzy wcześniej szukali idoli na zachodzie. Jak sami przyznają sukces po programie „The Voice Kids” dał im kopniaka do dalszej pracy i rozwijania swoich wokalnych umiejętności.

4Dreamers - największy hit

Popularność chłopaków z 4Dreamers w serwisach społecznościowych rośnie z dnia na dzień, a występy z ich udziałem z „Przesłuchań w Ciemno” odnotowały już setki tysięcy wyświetleń na YouTubie. Czy ci młodzi wokaliści staną się idolami nastolatek i prawdziwą wokalną bombą, która zawojuje polską scenę muzyczną? Czy odniosą sukces równie spektakularny jak boysband One Direction? I czy uda im się pozostać na polskiej scenie muzycznej dłużej niż jednen sezon? Bardzo im tego życzymy!

A jak 4Dreamers brzmi w swoim najnowszym singlu „Sekret”? Sprawdźcie w WIDEO poniżej: