Prezent na Dzień Chłopaka może być nie tylko praktyczny (o pomysłach na tego typu upominki pisaliśmy TUTAJ), ale także stylowy. Elegancki gadżet z pewnością doceni każdy obdarowany, któremu zależy na rzeczach trwałych i dobrej jakości. Do Dnia Chłopaka 2019 zostało jeszcze trochę czasu (wypada w poniedziałek, 30 września), dlatego poniżej podsuwam wam sprawdzone propozycje konkretnych prezentów w cenie do max. 150 zł, które zdążycie jeszcze kupić nawet przez internet i obdarować nimi ukochanego w dniu jego święta.

Eleganckie prezenty na Dzień Chłopaka

1. Metalowy wizytownik

Trwały i zarazem bardzo praktyczny prezent dla mężczyzny, który wiecznie denerwuje się szukaniem pochowanych po kieszeniach wizytówek z biznesowymi kontaktami.

2. Markowy długopis

Przyda się nie tylko prawnikowi, biznesmenowi i lekarzowi. Przynajmniej jeden porządny długopis dobrej jakości powinien mieć w swoim wyposażeniu każdy elegancki facet.

3. Skórzany portfel

Klasyk. Zerowe ryzyko, że taki prezent się komuś nie przyda.

4. Etui na karty i dokumenty

Karta kredytowa, karta płatnicza, karta miejska, dowód osobisty - są sytuacje, gdy potrzebujemy tych podstawowych rzeczy, a nie chcemy lub nie możemy mieć przy sobie zajmującego sporo miejsca portfela. Etui na same karty sprawdza się wtedy idealnie.

5. Torba na laptopa

Często kupowana razem z laptopem. Zazwyczaj jednak zużywa się o wiele szybciej niż sam sprzęt. Jeśli twój chłopak nosi swojego laptopa w mocno już zniszczonej torbie, to z pewnością taki upominek będzie strzałem w dziesiątkę.

ZOBACZ TEŻ: 10 praktycznych prezentów na Dzień Chłopaka do 50 zł