Modna torebka to akcesorium, które przetrwa z Tobą jeden lub dwa sezony. Znacznie lepiej kupić torebkę znanej marki, która jest pewnego rodzaju inwestycją lub za niższą cenę postawić na tą z sieciówki o ponadczasowym projekcie. Nie tylko zostanie w Twojej szafie na kilka lat, ale będzie też pasowała do wielu stylizacji. Zrobiliśmy research i wybraliśmy pięć klasycznych toreb, które z roku na rok stają się coraz bardziej popularne. Niektóre z tych modeli zostały zaprojektowane kilkadziesiąt lat temu, a nadal uważane są za jedne z najbardziej stylowych w historii.

Torebka ponadczasowa: czarny shopper

Duży shopper zmieści zarówno portfel, klucze, telefon, jak i butelkę wody, książkę którą aktualnie czytasz, a nawet strój na wieczorne zajęcia jogi. Jednym słowem - w tej torebce możesz nosić całe swoje życie. Jest nie tylko wygodna i pojemna, ale również klasyczna i minimalistyczna.

Torebka ponadczasowa: w stylu Chanel

Torba Chanel Flap Bag podbiła serca kobiet na całym świecie. W butikach francuskiego domu mody jest dostępna w niezliczonej ilości wzorów, kolorów oraz rozmiarów. Kupno takiej torebki to nie lada wydatek, chociaż niektórzy wolą określenie "inwestycja". Z łatwością podobne modele znajdziecie w ofercie popularnych sieciówek.

Torebka ponadczasowa: worek

Torebki-worki w ostatnich latach na nowo spopularyzowała Zofia Chylak, która wprowadziła je do swojej basicowej kolekcji. W swojej ofercie ma je również polska marka MAKO, znana z klasycznych projektów wykonanych z prawdziwej skóry.

Torebka ponadczasowa: kuferek

Torebka kuferek to model typowo miejski, który idealnie sprawdzi się zarówno w biurze, jak i na rodzinnej uroczystości. Z łatwością połączysz go z wyjściową sukienką, niezależnie od pory roku.

Torebka ponadczasowa: bagietka

Torebki bagietki: chociaż Instagram przypomniał sobie o nich dopiero sezon temu, były ultra popularne w latach 90. My przewidujemy, że po wielkim come backu, zostaną z nami jeszcze na co najmniej kilka kolejnych sezonów, a może i na zawsze.