Od kilku dni media żyją kontrowersyjną ciążą 60-letniej aktorki, Barbary S. Świeżo upieczona mama dwójki bliźniaków znana jest z epizodycznych ról w serialu "Klan" oraz "Ranczo". Wczoraj eksperci wypowiedzieli się, że w jej przypadku niemożliwe jest zajście w ciąże w sposób naturalny.

Jak donosi portal serwis Pomponik.pl, matka bliźniaków, która nadal nie potwierdziła swojej tożsamości, zdecydowała się przerwać swoje milczenie.

Barbara S. powiedziała, że ojciec dzieci nie ma do nich żadnych praw i oraz zapewniła, że nie urodziła bliźniaków za pomocą metody in vitro.

Sprawa 60-letniej matki staje się coraz bardziej kontrowersyjna, nie tylko ze względu na jej wiek, ale również na brak pomocy finansowej ze strony państwa. Czy grozi jej odebranie dzieci ze względu na bardzo złą sytuację materialną, w jakiej się znalazła? S. otrzymuje od państwa jedynie nieco ponad 1000 złotych emerytury, za które musi utrzymać siebie, dzieci i swoją schorowaną matkę.

Miejmy nadzieje, żeOlgierd Łukasiewicz, który nagłośnił całą sprawę pomoże swojej koleżance po fachu walczyć o godne życie.

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: 60-letnia matka bliźniaków - Olgierd Łukaszewicz jej broni!