Ostatnie dni upłynęły pod hasłem poszukiwania "60-letniej matki bliźniaków".Pół Polski wstrzymało oddech, a drugie pół pogrążone było w myśleniu i zastanawianiu się, kim jest anonimowa kobieta. Najbardziej bulwersujący jest fakt, że coraz częściej w mediach poruszana jest kwestia in vitro, stając się tym samym jednym z najbardziej nośnych poddawanych dyskusji opinii publicznej.

My już wiemy kim jest 60-letnia matka bliźniaków! Jak donosi "Super Express", chodzi o aktorkę Barbarę S., znaną z epizodycznych ról m.in. w serialach "Klan" i "Ranczo". Aktorka najwyraźniej zdecydowała się na późne macierzyństwo. Czyżby nie za późne?

Jak informuje tabloid, 60-latka ma zaledwie nieco ponad 1000 złotych emerytur, co nie wystarcza jej na utrzymanie siebie, dzieci i schorowanej matki. Cała czwórka mieszka w Warszawie w 37-metrowym mieszkaniu. To dlatego, z powodu trudnej sytuacji materialnej aktorki, sprawę zdecydował się nagłośnić Olgierd Łukaszewicz, szef Związku Artystów Scen Polskich.

Zastanawiamy się, czy decyzja o zostaniu mamą nie była zbyt ryzykowana, nie tylko ze względu na kłopoty finansowe Barbary S. Myślicie, że aktorka naprawdę zaszłą w ciążę naturalnymi metodami?

Życzymy dużo zdrowia!

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: 60-letnia aktorka została matką bliźniaków!