Żona Aleca Baldwina znów jest w ciąży. Hilaria Baldwin w czwartek, 18 września, opublikowała na swoim profilu na Instagramie selfie z wyraźnie zaokrąglonym brzuchem. Opis do zdjęcia nie pozostawia żadnych wątpliwości. Mama czworga dzieci ze związku ze sławnym hollywoodzkim aktorem żartobliwie pożaliła się na swoje mocno już widoczne ciążowe krągłości.

- Gdy miałaś już tak wiele dzieci, że po 6 minutach w ciąży wyglądasz już jakbyś była w szóstym miesiącu - napisała.

Żona Aleca Baldwina jest w kolejnej ciąży

Ogłoszenie ciąży przez żonę Aleca Baldwina w przeważającej mierze spotkało się z bardzo entuzjastyczną reakcją fanów. 35-latka, która w kwietniu tego roku przeżyła poronienie, musiała jednak zmierzyć się też z krytycznymi komentarzami. Jeden z internautów uznał, że powinna tak wcześnie chwalić się swoją ciążą publicznie. Hilaria wytłumaczyła, że w przypadku jej, jak i innych celebrytów, lepiej jest samemu ogłosić tę nowinę światu, niż stać się obiektem plotek i domysłów. Zdaniem ukochanej trzykrotnego zdobywcy Złotego Globu niedopowiedzenia wzmagają nadmierne zainteresowanie fanów i paparazzi.

Tajemnice są interesujące tylko wtedy, gdy są sekretami. Doniesienia o moim rosnącym brzuchu czy zmianach w wyglądzie wywołują plotki. A to ściąga uwagę. Gdy sama mówię, co się dzieje, informacja idzie w świat... a oni wtedy zajmują się następną historią. Mam nadzieję, że wiesz, co mam na myśli. Nauczyłam się tego przez ostatnich 10 lat. To jeden z powodów, dla których jestem tak aktywna w mediach społecznościowych. Media mogą sobie pobrać zdjęcia z mojego profilu za darmo zamiast płacić paparazzi, by mnie śledzili - odpowiedziała jednemu z komentujących.

Zgadzacie się z jej opinią?

Zdjęcia ciężarnej żony Aleca Baldwina oraz ich dzieci możecie obejrzeć w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Alec Baldwin aresztowany za pobicie polskiego kierowcy!