Katarzyna Grochola wzięła cichy ślub! Autorka bestsellerowej powieści "Nigdy w życiu!" ujawniła, że w sierpniu 2018 roku po raz trzeci wyszła za mąż. Udało jej się to zachować w tajemnicy przed mediami. W końcu jednak sama postanowiła opowiedzieć o swoim szczęściu. - Jesteśmy po ślubie już 9 miesięcy. Byłam w telewizji z obrączką, ale rozumiem, że też świat nie musi być skierowany na moje ręce… A jesteśmy ze sobą już dwa lata. Dostałam z tej okazji piękny pierścionek - wyznała pisarka.

Kim jest mąż Katarzyny Grocholi?

Okazuje się, że ukochanym pisarki jest ceniony w środowisku artystycznym puzonista, Stanisław Bartosik, z którym gwiazda ostatnio zaczęła pojawiać się na warszawskich salonach. O kulisach swojego związku para opowiedziała w studiu "Dzień Dobry TVN". Z rozmowy dowiedzieliśmy się, że Katarzyna Grochola i Stanisław Bartosik znają się już od dwóch lat. Poznali się w zasadzie przez przypadek, na benefisie jednego z dobrych przyjaciół Stanisław, który jest saksofonistą.

- Zobaczyłam Stanisława na schodach i przedstawił mi się nazwiskiem. Zapytałam czy ma jakieś imię. Na co odpowiedział mi, że ma, ale nieciekawe. Nie powinnam mówić o tym w telewizji, co mnie urzekło, ale pamiętam, że po czterech godzinach zapytał, czy może mnie pocałować. To mnie tak strasznie rozśmieszyło, że się zgodziłam. To było kapitalne! - wyznała.

Katarzyna Grochola o miłości po 60-tce

Znana pisarka, a prywatnie matka Doroty Szelągowskiej, otwarcie przyznała, że w życiu zawsze jest miejsce na miłość. Różnicę w zakochaniu w wieku nastoletnim, a po 60. roku życiu określiła w następujący sposób:

- Jaka jest różnica między zakochaniem się przed dziewiętnastką, a tym po sześćdziesiątce? Jeśli mój mąż zapomniał mi zrobić herbatę, albo zapomniał mi ją przynieść, to już nie myślę, że to jest wymierzone przeciwko mnie, tylko myślę "a rusz tyłek i sobie sama przynieś". To jest ta różnica - powiedziała Katarzyna Grochola.

Zobacz zdjęcia Katarzyny Grocholi i jej męża, Stanisław Bartosika, możecie obejrzeć w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Dorota Szelągowska pokazała nowe mieszkanie. Zobacz, jak urządziła 130 metrów [ZDJĘCIA]