Jane Seymour to przykład gwiazdy, która praktycznie się nie starzeje i od lat wciąż wygląda tak samo. Nie dziwi więc, fakt, że odtwórczyni tytułowej roli w legendarnym serialu "Doktor Quinn" nie ma oporów przed prezentowaniem swojego ciała milionom obserwatorów na Instagramie. Jeśli śledzicie profil aktorki, to wiecie, że regularnie pojawiają się tam jej zdjęcia w stroju kąpielowym. 69-letnia dziś Seymour wygląda na nich tak dobrze, że pojawiły się podejrzenia, że może to być zasługa Photoshopa. Nic z tych rzeczy! W rozmowie z "People" wyznała, że absolutnie nie korzysta z żadnych programów do obróbki graficznej.

- Nie retuszowałam żadnego z tych zdjęć. To po prostu ja - zapewnia.

O sekrecie swojego doskonałego wyglądu gwiazda opowiadała w rozmowie z amerykańskim magazynem już dwa lata temu. Co robi, że na krótko przed 70-tką cieszy się tak pięknym ciałem?

- Powtarzam ludziom, że najlepszy lifting twarzy na świecie jest za darmo. To uśmiech - zdradza, szczerząc się do kamery. - Cała twarz od razu się unosi - dodaje.

Jane Seymour zdradza swój sposób na piękny wygląd

Jane Seymour tłumaczy, że unikanie promieni słonecznych, prawidłowe odżywianie (jest zwolenniczką przyjmowania witamin wraz z pożywieniem, a nie w postaci tabletek) i regularne ćwiczenia to nie wszystko, jeśli chodzi o zachowanie piękna.

- Jeśli ono nie pochodzi z wewnątrz, to nie będzie go widać na zewnątrz - tłumaczy.

Naturalnej urodzie oczywiście można jednak trochę pomóc. Jeśli chodzi o przybór, bez którego serialowa doktor Quinn nie rozstaje się nigdy, jest... szczotka do włosów marki Mason Pearson.

Warto dodać, że Jane Seymour jest również znana za granicą jako ambasadorka przeciwzmarszczkowych kosmetyków Crepe Erase.

- Wszędzie gdzie się pojawię, ludzie pytają się na mnie, czy rzeczywiście używam tych produktów. Fani nawet na lotnisku dotykają mojej skóry - opowiada z rozbawieniem.

Zobacz zachwycające zdjęcia Jane Seymour w stroju kąpielowym w naszej GALERII.

SPRAWDŹ TEŻ: Salma Hayek kusi ciałem w bikini. Trudno uwierzyć, że właśnie skończyła 53 lata! [ZDJĘCIA]