Richard Gere kolejny raz udowadnia, że nigdy nie jest za późno na szczęście. Hollywoodzki aktor, który pod koniec sierpnia będzie obchodził swoje 71. urodziny, właśnie znów został ojcem! O narodzinach dziecka sławnego amerykańskiego aktora i jego trzeciej żony jako pierwszy doniósł w środę po południu magazyn"Hola!". Z informacji, które udało się uzyskać redakcji hiszpańskiego tytułu, gwiazdor i jego ukochana tym razem znów przywitali na świecie syna.

Richard Gere i Alejandra Silva zostali rodzicami

Nowo narodzony synek to drugie wspólne dziecko pary. W lutym ubiegłego roku Gere i pochodząca z Hiszpanii aktywistce Alejandra Silva zostali rodzicami chłopca, który otrzymał na imię Alexander. Na razie na wiadomo, jak para nazwała swojego drugiego wspólnego syna.

Przypomnijmy, że zarówno Richard, jak i Alejandra, mają jeszcze po jednym dziecku z poprzednich związków. Aktor jest ojcem 20-letniego dziś Homera Jamesa Jigme, którego matką jest jego druga żona, znana z roli dziewczyny Bonda w filmie "Licencja na zabijanie" modelka i aktorka Carey Lowell. Z kolei Hiszpanka ma 8-letniego syna Alberta z małżeństwa z górniczym magnatem, Govindem Friedlandem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

¡Soy muy feliz! ... I’m so happy! #happygirl

Post udostępniony przez Alejandra Gere (@alejandragere) Gru 5, 2018 o 11:55 PST

ZOBACZ TEŻ: Karol Strasburger odpowiada na krytykę swojego późnego ojcostwa