8. edycja plebiscytu Beauty Stars 

Beauty Stars to jedyny w swoim rodzaju plebiscyt, który dedykowany jest gabinetom urody, SPA, medycyny estetycznej i stomatologii. Do udziału w konkursie może przystąpić każde miejsce, które spełnia powyższe warunki, jest przyjazne klientom i zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo. Nagrody i wyróżnienia przyznawane są w czterech kategoriach:

  • medycyna i dermatologia estetyczna,
  • kosmetologia, kosmetyka,
  • stomatologia
  • hotele SPA

Najlepszą placówkę w każdej z kategorii wybierają internauci w głosowaniu online, oraz kapituła składająca się z niezależnych ekspertów. W tym roku oceniać będą:

  • dr n.med. Kamila Padlewska, prof. nadzw. w UM MCS – specjalista dermatolog-wenerolog Gabinetów Medycyny Estetycznej Oricea
  • Prof. nadzw. dr hab. n. med. Irena Walecka -MBA Kierownik Kliniki Dermatologii CMKP/CSK/ MSWiA w Warszawie
  • Dr. Wojciech Ryncarz lekarz stomatolog, Past President Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej
  • Aneta Muller - SPA Consulting

Ponadto, przewidziane są też nagrody specjalne od redakcji. Udział w konkursie jest bezpłatny!Sponsorami tegorocznego plebiscytu są: BTL Estetyka, Nova Group, Oral-B Gabinet Partnerski, Radiesse i Retix C Professional

Dlaczego warto?

Otrzymanie miana i statuetki Beauty Stars 2021 to świetny pomysł na podniesienie prestiżu miejsca, a także przedstawienie go szerszemu gronu odbiorców. To jednak nie wszystko - laureaci mogą liczyć na świadczenia mediowe w postaci artykułu promocyjnego z możliwością osadzenia wideo na serwisach gala.pl lub kobieta.pl, a także na dedykowany post na Facebooku wybranego serwisu. 

Udział w plebiscycie jest bezpłatny i obejmuje stworzenie wizytówki miejsca, która zaprezentowana będzie na stronie głosowania. Istnieje możliwość wykupienia wersji PREMIUM, która zapewnia dodatkowo między innymi publikację artykułu natywnego, promocję w mediach społecznościowych, a także możliwość wykorzystania logo Beauty Stars w komunikacji z klientami. 

Jak zgłosić swój udział?

Zgłoszenie gabinetu do 8. edycji Beauty Stars jest proste. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie plebiscytu - gbs.gala.pl, lub wykupić pakiet PREMIUM. Zgłoszenia można dokonać do 23.09.2021. Głosowanie użytkowników rozpocznie się 28.09.2021 i potrwa do 12.10.2021. Ogłoszenie półfinalistów nastąpi 14.10.2021. Po więcej informacji zapraszamy na oficjalną stronę plebiscytu.