AA Wings of Color to nowa marka kosmetyków do makijażu, przy której powstawaniu współpracowali najlepsi profesjonaliści w swojej dziedzinie. Twarzą marki została znana ze światowych sesji fotograficznych supermodelka Zosia Nowak, zaś Beauty Advisorem makijażystka gwiazd Magdalena Pieczonka. Bogate portfolio ponad 200 kosmetyków AA Wings of Color pozwala wykreować makijaż zgodny z najświeższymi trendami.

Gra świateł

W sezonie jesień/zima 2018 w makijażu jedną z głównych ról będzie grał również rozświetlacz. Można użyć go do modelowania twarzy (łącznie z bronzerem) lub samodzielnie – podkreślić łuki brwiowe, kości policzkowe, grzbiet nosa czy łuk Kupidyna (efekt ten nazywany jest strobingiem). W ofercie AA Wings of Color znajduje się kilka rozświetlaczy, spośród których wybierzesz ten najlepiej pasujący do tonacji twojej skóry.

Idealna rzeźba

Modelowanie twarzy to hit tego sezonu. Na czym polega? Dzięki odpowiedniemu użyciu bronzera na skórze udaje się uzyskać efekt trójwymiarowego makijażu. Tym samym można poprawić proporcje twarzy – uzyskując idealny owalny, regularny kształt i sprawić, że rysy wydadzą się bardziej regularne. Doskonale wiedzą o tym Kim Kardashian i jej makijażysta Mario Dedivanovic, którzy bardzo często wykorzystują bronzer w codziennym makijażu celebrytki. Marka AA Wings of Color w tym sezonie proponuje kobietom trzy rodzaje pudrów brązujących, za pomocą których można poprawić symetrię i kontury rysów twarzy, wyszczuplić ją lub, wprost przeciwnie,sprawić, że wyda się bardziej krągła. Efekty będą spektakularne, a przy tym niezwykle naturalne.

Róż i już

Tradycyjna funkcja różu, jako kosmetyku podkreślającego piękno policzków, w tym sezonie zostaje rozszerzona o modelowanie twarzy.
Tak zwany draping, czyli konturowanie za pomocą dwóch odcieni różu (lub różu i rozświetlacza), pozwala optycznie liftingować, rzeźbić lub wysmuklać twarz. Aby uzyskać taki efekt, wystarczy nałożyć na policzki dwa odcienie różu. Jaśniejszy – w górnych partiach kości policzkowych, ciemniejszy – w ich zagłębieniu. W bogatej ofercie różów AA Wings of Color bez problemu znajdziesz takie najlepiej pasujące do twojego typu urody.

Kolory pocałunków

W soczystym, żywym kolorze – według kreatorów trendów właśnie takie usta mamy nosić. Nadal bardzo modny jest mat (zwłaszcza gdy wybieramy jaskrawy odcień pomadki), ale na pierwszy plan powoli wysuwa się seksowny efekt warg jakby „przegryzionych” kolorem. Uzyskasz go za pomocą specjalnego olejku Lip Chic Super Gloss, który znajdziesz w ofercie AA Wings of Color. Jego barwnik reaguje z pH skóry, trwale barwiąc usta na kilka godzin. Jeśli zaś jesteś zwolenniczką klasyki, sięgnij po jedną z pomadek lub błyszczyków z bogatego portfolio AA Wings of Color.

Focus na rzęsy

Mocno podkreślone rzęsy na co dzień to kolejny silny trend tego sezonu. Intensywnie czarne, wydłużone, pogrubione i podkręcone, sprawiają, że spojrzenie nabiera głębi, a oczy wydają się większe. Dzięki nowym tuszom AA Wings of Color z łatwością uzyskasz taki efekt. W ofercie jest aż sześć mascar z różnymi szczoteczkami, tak byś mogła znaleźć tę najlepszą dla siebie.