Po raz pierwszy poznali się trzy lata temu. Zachwyciła go tym, jak nawiązuje kontakt z publicznością. Postanowili nagrać wspólny album. To właśnie „Just the Two Of Us” przyniosło im dziś statuetkę Róż Gali 2016 w kategorii Muzyka.

Początkowo wszyscy się dziwili – Margaret i jazz? A jednak! Dziewczyna, której teledysk został zbanowany w kilka godzin po premierze i najgrzeczniejszy chłopiec show-biznesu to połączenie prawdziwie wybuchowe.Wydawałoby się, że ich płyta Just the two of us to przede wszystkim standardy Matta Duska.

Margaret lubi zaskakiwać – teledysk pełen nagości, eksperymenty z wizerunkiem, udział w Eurowizji, podboje zagranicznego rynku muzycznego. Płyta z Mattem Duskiem to kolejny eksperyment z jej udziałem, ale eksperyment jak najbardziej udany. Wielu zastanawiało się, jak Margaret sprawdzi się w takim repertuarze. Wszyscy, którzy wątpili w to, że wokalistka poradzi sobie z tą stylistyką, byli w błędzie.

Dziś za genialną płytę, Margaret i Matta Duska otrzymują statuetkę Róż Gali 2016 w kategorii Muzyka. Nagrodę wręczył muzykom Zbigniew Wodecki, którego występ poprzedził wręczenie statuetki. Zbigniew Wodecki zapowiedział wręczenie nagrody słowami: "Gratuluję wszystkim, którzy zostali nominowani i tym, którzy będą nominowani w przyszłym roku".

"Bardzo bym chciała podziękować kilku osobom, dzięki którym ten projekt powstał" - powiedziała Margaret. "Dzień dobry i kiełbasa" - Matt Dusk wyznał, że to jedyne słowa jakie na razie umie po polsku.

"Margaret jest dla mnie bardzo ważna, ale jestem już żonaty więc.." - wyznał Matt.

Serdecznie gratulujemy!