Ada Fijał odchodzi dziś 40. urodziny. Przy tej okazji przyglądamy się karierze i stylizacjom gwiazdy!

Ada Fijał  była z początku kojarzona głównie z rolami w serialach takich jak Klan czy Barwy szczęścia. Mało kto pamięta dziś niestety, że w 2011 roku wydała swoją debiutancką płytę „Ninoczka”. Potem próbowała jeszcze swoich sił w muzyce (w zeszłym roku wraz z Maksem Skibą stworzyła duet Ciemnogrody i wydała plytę oraz kasetę magnetofonową „Planetarna moc”) ale to praca na planach seriali zaczęła pochłaniać ją bez reszty. No może z przerwami na pisanie rubryki modowej oraz nagrania programu z Joanną Horodyńską Gwiazdy na dywaniku, który emitowała telewizja Polsat Cafe.

W 2015 roku Ada brała udział w trzeciej emitowanej przez telewizję Polsat edycji programu Taniec z Gwiazdami. Odpadła w siódmym odcinku, zajmując 6. miejsce. Jej partnerem tanecznym był Krzysztof Hulboj.

ZOBACZ: Ada Fijał pokazała się bez makijażu. Duża różnica?

W rubryce prowadzonej razem z Joanną Horodyńską w jednym z dwutygodników Ada nieraz wykazywała się merytorycznymi uwagami i spostrzeżeniami co do stylizacji swoich koleżanek i kolegów z branży. Ada Fijał od samego początku uczestnictwa w tym projekcie wzbudza sympatię, choć wielu twierdziło, że ciężko będzie jej zastąpić Karolinę Malinowską.

Niemniej jednak aktorka pokazała, że ma duży dystans od siebie i tematu, którym się zajmuje, udowadniając jednocześnie, że moda faktycznie nie ma przed nią żadnych tajemnic.

CZYTAJ: Ada Fijał pokazała swojego dwuletniego synka. Ależ on wyrósł!

Nie zmienia to faktu, że wizerunek Ady to eksperymentalna mieszkanka stylów, mód i trendów. Gwiazda sięga po różne zestawienia, bawi się odważnymi dodatkami, jej styl balansuje niekiedy na granicy kiczu. Aktorka nie kryje swojej słabości do szpilek i biżuterii, ale co ważniejsze - potrafi niebanalnie łączyć kreacje od topowych projektantów z ubraniami z popularnych sieciówek. I za każdym razem są to połączenia niebanalne!

ZOBACZ TEŻ: ADA FIJAŁ w ekskluzywnej sesji dla GALI [ZDJĘCIA]

Dziś Ada Fijał świętuje okrągłe urodziny. Gwiazda kończy 40 lat. Jak bardzo się zmieniła przez ostatnie dwie dekady? I jak ewoluował jej styl? Zobaczcie w naszej GALERII i oceńcie!

A Jubilatce z okazji okrągłego jubileuszu życzymy samych udanych stylizacji i projektów zawodowych! Pięknych i modnych urodzin ;-)