Dla wszystkich, którzy stęsknili się za serią filmików Ady Fijał z cyklu DIY. Peszyn for Feszyn, mamy bardzo dobrą wiadomość. Gwiazda powraca, i to w wielkim stylu. W najnowszym wideo gwiazda wzięła na warsztat samego Króla TVN - Kubę Wojewódzkiego. Ta metamorfoza robi wrażenie!

Ada Fijał od jakiegoś czasu podbija serca internautów swoimi filmikami z cyklu Peszyn For Feszyn. Aktorka zaskakuje swoim poczuciem humoru i umiejętnością satyrycznego przedstawiania polskich gwiazd. Kogo dotychczas wzięła na warsztat? W ramach stworzonych przez siebie parodii żartowała już nie tylko z Joanny Horodyńskiej czy Tomasza Jacykowa, ale także z Magdy Gessler, Jessici Mercedes.

PRZECZYTAJ: Ada Fijał: "Atrakcyjna dawka ADHD"

Jakiś czas temu opublikowała kolejną wideoparodię, której bohaterką stała się Justyna Steczkowska. Wówczas aktorka nawiązała do sesji zdjęciowych wokalistki, a także prywatnego życia gwiazdy. Na szczęście sparodiowana piosenkarka nie wzięła do siebie żartów aktorki i wykazała się ogromny dystansem do siebie.

ZOBACZ: Ada Fijał sparodiowała Justynę Steczkowską

Tym razem Ada Fijał wzięła na warsztat Kubę Wojewódzkiego. Aktorka żartuje sobie z samochodów dziennikarza, a także jego związku z młodszą od niego Renatą Kaczoruk. Podobno filmik to forma prezentu ślubnego od Fijał, która postanowiła odpowiedzieć na plotki internautów.

Przypominamy, że jakiś czas temu do sieci trafiła plotka, że Kuba i Renata już dawno są po ślubie, choć para nigdy tego oficjalnie nie potwierdziła. Ich związek stał się obiektem plotek i domysłów, a występ modelki w programieAzja Express odbił się szerokim echem w sieci. Dziś mówi się, że cała medialna szopka, która odbyła się na profilach społecznościowych Kuby Wojewódzkiego była jedynie formą wypromowania reklamy sieci komórkowej, w której wystąpił wraz z Renatą.

PRZECZYTAJ TAKŻE: KUBA WOJEWÓDZKI nie wziął ślubu z Renatą Kaczoruk! Wyznał to w swoim programie

Obejrzycie satyrę na Kubę Wojewódzkiego, wiecznego kawalera, miłośnika drogich samochodów, młodych kobiet.Czy Kuba Wojewódzki odpowie na zaczepkę Ady Fijał?