Sezon letni w pełni. Nic dziwnego, że gwiazdy coraz chętniej dzielą się zdjęciami z bajecznych wakacji. Jedni decydują się na zagraniczne kurorty, tak jak Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski, którzy wybrali się do Portugalii lub jak Artur i Sara Borucowie, którzy zdecydowali się na słoneczną Ibizę. Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny wybrali się zaś w podróż poślubną (odwlekaną przez Euro 2016) dookoła świata. Miesiąc miodowy rozpoczęli od podróży do Tokio. 

Niektóre gwiazdy wolą jednak wypoczywać w naszym kraju. Kasia Glinka aktualnie wypoczywa w rodzinnych stronach na Dolnym Śląsku, Anna i Robert Lewandowscy wybrali się w odwiedziny do rodziny. Na wakacje w Polsce zdecydowała się również Ada Fijał. Aktorka chętnie podejmuje wszelkie zawodowe zobowiązania - kręci filmiki na YouTube, gra w serialach i nagrywa płyty. Nic dziwnego, że na czas tak jak wiele polskich gwiazd pozwoliła sobie na mały wypoczynek. 

Ada Fijał postawiła na polskie morze. Oczywiście zdjęciami z wakacji na bieżąco dzieli się z fanami za pośrednictwem portali społecznościowych.

Jedno ze zdjęć szczególnie przyciągnęło uwagę fanów. Gwiazda Barw szczęścia pokazała się na nim bez makijażu!  

Co sądzicie o Adzie Fijał w takim wydaniu?

Przeczytaj także: TYLKO U NAS! Ada Fijał: "Atrakcyjna dawka ADHD">>