Adam Adamonis ma 39 lat. Większość zna go z serialu "Przyjaciółki", w którym aktor wciela się w byłego męża postaci granej przez Małgorzatę Sochę. Jednak w programie Polsatu Adamonis bierze udział jako... profesjonalny tancerz! Otóż zanim Adam został aktorem, był tancerzem, osiągnął nawet najwyższą klasę S. To jednak nie jedyna niespodzianka dotycząca Adamonisa - sprawdź PONIŻEJ, co jeszcze o nim wiemy.

Adam Adamonis - wiek, wykształcenie, aktorstwo, taniec, seriale

Adam Adamonis urodził się 4 grudnia 1979 roku. Wcześniej używał nazwiska Krawczyk. W wieku 16 lat Adam przyjechał z Łodzi do Warszawy, by tańczyć i przez wiele lat brał udział jako zawodnik w międzynarodowych turniejach tanecznych. Przygoda z aktorstwem zaczęła się po połączeniu tańca z pracą sceniczną. Adamonis ukończył Akademię Teatralną im. A. Zelwerowicza w Warszawie. Występuje na scenach polskich i zagranicznych teatrów, m.in. w “Goło i Wesoło", “Old Love” czy musicalu “Calineczka”. Szerokiej publiczności jest znany z ról w popularnych serialach telewizyjnych, jak „Przyjaciółki”, “Pensjonat nad Rozlewiskiem” czy "Prawo Agaty".

Adamonis ma 20-letnie doświadczenie w pracy z ludźmi, prowadzi treningi indywidualne i warsztaty grupowe o radzeniu sobie ze stresem i służące lepszemu budowaniu relacji. W 2018 roku ukończył dwuletni kurs Psychologii Zorientowanej na Proces. Jest również twórcą autorskiej metody “Organic Dance” - pracy z ciałem wykonywanej poprzez swobodny ruch. Od niedawna właściciel Villi Artysty - są to trzy sale premium stworzonych w byłym studiu fotograficznym, dające możliwość organizacji sesji zdjęciowych, warsztatów, eventów, konferencji i innych różnorodnych wydarzeń.

Wszystkich zaskoczyła wiadomość, że tańczę w "Tańcu z gwiazdami" w roli tancerza - napisał Adamonis na Instagramie. - Większość osób zna mnie tylko ze sceny. Jak widzicie, mam wiele twarzy. Taniec to moja pasja, przygoda, która zaczęła się od 5 roku życia i trwa do dziś. Taniec w końcu odmładza! Oczywiście nic nie przychodzi łatwo, każdego dnia pokonuję swoje słabości i trenuje. Dziękuję za ogrom pozytywnych wiadomości!

Adam Adamonis na Instagramie może jak dotąd pochwalić się prawie siedmioma tysiącami fanów, którzy chętnie komentują wszystkie jego posty. W "Tańcu z Gwiazdami" tańczy w parze z Sandrą Kubicką, modelką i influencerką, twarzą takich marek, jak m.in. Guess. Czy uda im się zajść do finału? To się okaże - trzymamy kciuki!