Adam Adamonis odchodzi z "Tańca z Gwiazdami". W środę wieczorem u tancerza i aktora znanego z serialu "Przyjaciółki", który w programie partnerował modelce Sandrze Kubickiej, odnowiła się kontuzja nogi. Z tego powodu tancerz musiał niestety podjąć decyzję o rezygnacji z dalszego udziału w show. Jak udało nam się dowiedzieć od przedstawicieli Telewizji Polsat, Sandra Kubicka wystąpi w ćwierćfinałowym odcinku z nowym partnerem. O tym, kto nim został, mamy dowiedzieć się w piątek.

Adam Adamonis rezygnuje z "Tańca z Gwiazdami"

- Jest mi strasznie przykro. Naprawdę strasznie. Przede wszystkim dlatego, że to się stało teraz, pod koniec programu, przed samą metą. Nie chciałbym też, żeby ktoś się nade mną litował, bo zawsze byłem i jestem fighterem, ale kontuzja okazała się na tyle poważna, że nie mógłbym dalej tańczyć. Jestem bardzo dumny, że udało mi się doprowadzić  moją partnerkę Sandrę aż do ćwierćfinału i bardzo się cieszę, że rozbudziłem w niej taką miłość do tańca. I będę za nią bardzo trzymał kciuki - powiedział Adam Adamonis.

Przypomnijmy, że przez poprzednią kontuzję Adama Adamonisa, której tancerz doznał podczas przygotował do występu, w 6. odcinku "Tańca z Gwiazdami" Sandrze Kubickiej partnerował Wojciech Jeschke.

Zobacz zdjęcia Adama Adamonisa i Sandry Kubickiej w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Adam Adamonis - kim jest tancerz z "Tańca z gwiazdami"?