Adam Curlykale kilka dni temu poddał się w Meksyku operacji usunięcia narządów płciowych. Jego decyzja o dobrowolnym pozbawieniu się genitaliów zaszokowała tysiące internautów. Wytatuowany 33-latek z Poznania udzielił pierwszego wywiadu, w którym nie tylko obalił mity na temat swojej operacji, ale także wytłumaczył, dlaczego tak naprawdę to zrobił. Z rozmowy Adama Curlykale z redaktorem WP Gwiazdy dowiadujemy się, że właściwa nazwa zabiegu, którego się poddał to nullfikacja i polegała na jednoczesnym usunięciu penisa, moszny i układu moczowego.

Nie każdy jest przypisany do określonej płci. Są osoby binarne i niebinarne. Ja zaliczam się do tych drugich. U mnie kwestia płci i seksualność to kwestia sporna i niezrozumiała. To nie są klarowne przesłanki, że skoro urodziłem się w ciele mężczyzny, to nim jestem. Nawet mimo tego, że wskazuje na to moja fizyczność. Należę do osób zwanych „Nullo” (...) Jestem osobą bezpłciową, ale nie aseksualną. Nie oznacza to, że nie mam popędu płciowego. Wręcz przeciwnie. (...) Nullo” jest przypisane również do sutków i do pępka - je również mam usunięte. Osoby z tego kręgu nie chcą organów, które byłyby częścią przypisaną do określonej płci czy rasy. I ja jestem jedną z takich osób.- wyjaśnia.

ZOBACZ: ADAM CURLYKALE przeszedł operację usunięcia genitaliów w Meksyku [ZDJĘCIA/WIDEO]

Adam Curlykale tłumaczy, dlaczego usunął genitalia

Adam Curlykale stanowczo zaprzecza, że operacja usunięcia genitaliów jest tożsama ze zmianą płci. 33-latek nie ma więc w planach waginoplastyki. Zdradził jednak, że od dawna nie do końca czuł się dobrze w swoim ciele i dlatego w końcu postanowił operacyjnie usunąć swoje narządy płciowe. Przyznaje też, że konsultował się w tej sprawie ze specjalistami.

Od 12 roku życia, odkąd rozpocząłem aktywne życie seksualne, czułem, że się męczę. Patrząc na moje genitalia czułem wstręt i obrzydzenie. Nie mogłem na nie patrzeć. Poza tym, ja nie utożsamiałem nigdy moich narządów płciowych ze sobą. To było mi zbędne. To jak mieć wrzód na ciele - powiedział w wywiadzie.

Adam Curlykale na co dzień jest barberem i tatuażystą. Z wykształcenia jest psychologiem, dlatego okazjonalnie prowadzi też różnego rodzaju wykłady motywacyjne. Stare i nowe zdjęcia Adama Curlykale możecie obejrzeć w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: CHESTER BENNINGTON: 1. rocznica śmierci. Tak go zapamiętamy [FOTO/WIDEO]