Dziś nie ma osoby, która nie znałaby jego nazwiska. Adam Małysz wciąż jest jednym z najpopularniejszych polskich sportowców. Przed laty podjął decyzję o zakończeniu profesjonalnej kariery w narciarstwie na rzecz realizowania innych marzeń i pasji. Mimo to wciąż cieszy się oddaniem swoich fanów. Niestety od jakiegoś czasu rodzina sportowca przekonała się, jak wygląda ciemna strona sławy.

Kilka dni temu Izabela Małysz, żona Adama Małysza wyznała, że od czterech lat nękani są przez nastolatkę! 14- latka z Warszawy prześladuje nie tylko małżeństwo, ale także ich córkę, Karolinę.  Kilka dni temu Iza Małysz opublikowała na swoim Facebooku emocjonalny post, w którym  opisuje, jak dramatycznie wyglądały ich ostatnie cztery lata.

4 lata nękania naszej rodziny, głównie Karoliny, w tym groźby karalne. 4 lata niepotrzebnego stresu, zamieszania, nieporozumień, które stwarzała w naszej rodzinie, wśród bliższych i dalszych znajomychZakładanie naszych fałszywych profili na portalach społecznościowych, wypisywanie jakoby "w naszym imieniu" do innych, wypisywanie do nas z fałszywych kont "znajomych", bombardowanie nas milionami wiadomości bezsensownej treści, kończących się zazwyczaj wulgaryzmami i straszeniem.- pisze Iza Małysz.

Jak się okazuje para zgłosiła zachowanie dziewczyny do sądu. Niestety sędziowie, którzy zajmowali się sprawą, nie docenili możliwości nastolatki i zdecydowali się ukarać ją … pouczeniem. Iza Małysz wyznaje również, że nękanie dotyczy także ich 19-letniej córki, Karoliny, która w dniu urodzin otrzymała od prześladowczyni wiadomość. Oburzeni Małyszowie postanowili ponownie wkroczyć na drogę sądową.  Czy uda im się uwolnić od prześladowczyni?

Polskie gwiazdy ofiarami stalkerów

To nie pierwszy taki przypadek w polskim środowisku. Ofiarą stalkera padła choćby Małgorzata Foremniak. Prześladujący ją mężczyzna był.. jej znajomym – podawał się za menedżera gwiazdy, wyłudzał pieniądze i próbował odizolować ją od najbliższych. Dwa lata temu skazany został zaś prześladowca Małgorzaty Kożuchowskiej, który otrzymał zakaz zbliżania się do aktorki. Przez dwa lata nękał gwiazdę, śledził ją i robił awantury, ubliżając mężowi gwiazdy.  Ofiarą prześladowcy padła również Dominika Ostałowska, której psychofanka próbowała przejąć kontrolę nad jej życiem.