Adam Małczyk to jeden z członków sławnej Formacji Chatelet. Uczestnik 10. edycji programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" w Telewizji Polsat już od ponad 20 lat odnosi wielkie sukcesy na polskiej scenie kabaretowej. Garść najważniejszych informacji na temat jego życia prywatnego i zawodowego do sprawdzenia poniżej.

Adam Małczyk - wiek, żona, dzieci

Adam Małczyk urodził się 28 października 1974 roku w Krakowie. Choć jest jednym z najpopularniejszych artystów kabaretowych w naszym kraju, to o jego życiu prywatnym nie wiadomo zbyt wiele. Udało nam się jedynie ustalić, że członek Formacji Chatelet jest żonaty i ma troje dzieci. Tożsamość partnerki życiowej kabareciarza nie jest jednak znana.

Adam Małczyk - wykształcenie, kariera

Adam Małczyk ukończył XVI Liceum Ogólnokształcące w Krakowie. Ma wykształcenie wyższe, ekonomiczne. Członkiem krakowskiej grupy kabaretowej Formacja Chatelet został w 1996 roku. W latach 2005-2006 był współprowadzącym program "Maraton Uśmiechu" w TVN,  a w 2009 roku "Hole in the Wall" w TV4.

Adam Małczyk na Instagramie

Adam Małczyk założył swój własny profil na Instagramie (@adam_malczyk) dopiero na początku września 2019 roku. Na pierwszym zdjęciu zamieszczonym przez aktora w serwisie można zobaczyć go w towarzystwie jego partnerki z "Tańca z gwiazdami", Hanną Zudziewicz, wykonane podczas prezentacji jesiennej ramówki Polsatu.

Więcej zdjęć Adama Małczyka możecie zobaczyć w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Monika Miller - kim jest prywatnie i zawodowo? Taniec z Gwiazdami, Instagram, wiek, tata