Adam Małysz, który pełni obecnie funkcję dyrektora ds. skoków narciarskich PZN skomentował w sieci kryzys w małżeństwie Piotra Żyły. Przy okazji ocenił też jego wpływ na jego kondycję sportową. Co Małysz powiedział o kryzie, który dotknął ostatnio jednego z najlepszych polskich skoczków narciarskich i jego piękną żonę Justynę, która okazała się być kuzynką Małysza? Zobaczcie w jego wypowiedzi poniżej:

ZOBACZ: ŻONA PIOTRA ŻYŁY Kim jest Justyna Żyła, z którą rozstał się znany skoczek narciarski?

„Nie będę się wypowiadał na temat rodziny, bo Justyna jest moją kuzynką, a Piotr to także osoba mi bliska. Myślę natomiast, że sprawy rodzinne nie miały żadnego wpływu na formę Piotra. Piotrek może jeszcze „odpalić” tej zimy. Mocno nad tym pracuje. Nie jest on typowym zawodnikiem, a ma swoją technikę zachowania, by odciąć się od tego, co przeszkadza w koncentracji.” – powiedział Adam Małysz serwisowi sport.se.pl.

Wygląda zatem na to, że Adam Małysz nie chce się póki co wtrącać w sprawy osobiste Piotra Żyły i swojej kuzynki. Myślicie, że to słuszna postawa, czy jednak powinien zająć znacznie bardziej konkretne stanowisko? 

CZYTAJ TEŻ: PIOTR ŻYŁA zostawił żonę i dzieci dla kochanki. Justyna Żyła dodała przejmujący wpis