Adam Darski to wokalista metalowej grupy Behemoth, który w masowej świadomości zaistniał dzięki związkowi z Dodą. Ich relacja rozpoczęła się w 2009 r., zaś zakończyła w 2011. W ciągu tego czasu bulwarówki rozpisywały o łączących ich uczuciu. 

Głośno był m.in. o akcji poszukiwania dawcy szpiku dla muzyka, gdy wykryto u niego białaczkę w 2010 r. Wtedy Dorota Rabczewska apelowała do wszystkich ludzi dobrej woli, aby włączyli się w nią w miarę możliwości.

Od tamtej pory co jakiś czas media donoszą o zmianach w życiu Adama Darskiego. On jednak rzadko udziela wywiadów, jednak ostatnio zrobił wyjątek magazynu InStyle. Wtedy zwierzył się m.in., że dużą wagę przywiązuje do swojego... wyglądu.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Adam Nergal Darski szczerze wyznaje: Lubię modę. Mam w sobie silny pierwiastek kobiecy

Tym razem Nergal postanowił przyciągnąć uwagę fanów i mediów w inny sposób. Muzyk pochwalił się w Internecie zdjęciami, na których prezentuje swoją sylwetkę na wakacjach. Przebywa on na Malcie i chętnie korzysta z uroków tego wyjątkowego miejsca. Jednak eksponowanie sylwetki wywołało w sieci mieszane komentarze: jedni są zachwyceni podkreślając, że Darski ma posturę normalnego mężczyzny, drudzy złośliwie komentują, że wokalista nie ma się czym chwalić. 

A co Wy myślicie o takim eksponowaniu ciała? 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Zobacz, jak wygląda zabytkowy dom Nergala w Sopocie. Jest mrocznie i stylowo