Adam Nergal Darski jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych gwiazd w rodzimym show-biznesie. Wokalista metalowej grupy Behemoth zaistniał w szerszej świadomości jako narzeczony Dody. Był z nią związany od 2009 do marca 2011 r. Ich związek nie przetrwał próby czasu, mimo że gdy w 2010 r. wykryto u Nergala białaczkę, wokalistka zrobiła wszystko, by pomóc mu w znalezieniu dawcy szpiku do przeszczepu. Tak muzyk mówił o swojej relacji z Dorotą Rabczewską w wywiadzie dla Gali w 2012 r.

Swój związek z Dodą nazwałeś w książce mezaliansem. Dlaczego?

Bo zatańczyły ze sobą kompletne przeciwieństwa. Moje środowisko się oburzyło: „Jak możesz?! To zupełnie nie twój świat!”. A ja pomyślałem: „A może to jest właśnie ciekawe?”.

I światy były jednak rozbieżne?

Tylko dlatego, że się nie pobraliśmy i nie spłodziliśmy trójki dzieci, mam uznawać półtoraroczny związek za błąd albo pomyłkę? Głupie myślenie. Mocno zakorzenione w naszej tradycji. Tej katolickiej. Każda sytuacja, którą przeżyłem, była i jest dla mnie wartością.

W programie Domy gwiazdOmeny Mensah Nergal zdecydował się pokazać swój dom w Sopocie. Niestety, nie w całości, gdyż - jak zaznaczył - znaczna jego część to po prostu oaza muzyka, do której osoby postronne nie mają dostępu. Jak urządził swoją arkadię Nergal?

Opowiedział nam o historii domu w Sopocie i samym kurorcie, skąd pochodzi i gdzie zawsze wraca, aby wypoczywać. Wnętrze charakterystyczne dla stylistyki Nergala - dominują kolory czarny, biały i szary. Nergal zabrał również Omenę na krotką przejażdżkę po jego Sopocie i ulubionych miejscach, zatrzymując się na chwilę pod starą kamienicą, która, jak sam twierdzi, zawsze go inspirowała i jeżdżąc na rowerze zawsze na chwilę przy niej się zatrzymuje - czytamy na stronie domoplus.pl

Zobaczcie w naszej galerii, jak wygląda sopocki dom Adama Nergala Darskiego. 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Katarzyna Warnke zobacz wnętrza jej stylowego mieszkania w zabytkowej kamienicy [ZDJĘCIA]