Adam Strycharczuk w 10 odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12" staje przed nie lada wyzwaniem. Popularny youtuber i wokalista po raz drugi wciela się w postać przeciwnej płci. Tym razem padło na niezwykle piękną i eteryczną piosenkarkę, Katie Meluę. Strycharczuk dostał za zadanie wykonać jeden z największych hitów tej gruzińsko-brytyjskiej artystki - "Nine Million Bicycles" - pochodzący z bestsellerowego albumu "Piece by Piece" z 2005 roku. Jak Adam poradził sobie z tą wymagającą metamorfozą? Zobacz już teraz poniżej.

Adam Strycharczuk jako Katie Melua

- Mam być kobietą, ładnie śpiewającą, pięknie wyglądającą, słodziutką, drobniutką, z wielką gitarą i umieć na niej grać - z lekkim niedowierzaniem wymienia Adam Maćkowi Dowborowi. I dodaje: - Katie Melua, oprócz tego, że ładnie śpiewa, to jej śpiew jest bardzo sensualny, można nawet powiedzieć – lekko infantylny. Ona jest jakby zagubioną dziewczynką. A co mówi o wokalu artystki? - Z jednej strony śpiewa o miłości, z a drugiej strony, to nie jest takie rozmarzenie i radość, tylko skupienie i troszeczkę smutek w jej oczach - podsumowuje Adam.

Premierowa emisja 10. odcinka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12" w sobotę, 9 listopada, o godz. 22:10 w Polsacie. Powtórka w niedzielę o godz. 15:45. Fragment występu Adama Strycharczuka z piosenką "Nine Million Bicycles" możecie obejrzeć u nas już teraz poniżej:

SPRAWDŹ TEŻ: Adam Strycharczuk - kim jest prywatnie i zawodowo?