Adam Strycharczuk do tej pory raczej nie zachwycał jurorów "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W połowie sezonu z wynikiem 121 punktów zajmuje niestety ostatnie miejsce w tabeli. To jednak ma szansę się wkrótce zmienić. W ósmym ósmym odcinku show znany youtuber i wokalista zespołu Galaxi wciela się w ikonę polskiej muzyki rockowej - Muńka Staszczyka. Dostał za zadanie wykonać jeden z jego najnowszych przebojów pt. "Pola". Jak odnalazł się w tej roli?

Adam Strycharczuk jako Muniek Staszczyk

- Musiałem bardzo dobrze przestudiować tę jego postać i to nie było takie łatwe. Ta prawda to przesłanie, które on ze sobą niesie, są tu najważniejsze. Musisz bardzo głęboko sięgnąć nie tylko do Muńka ale też do siebie. Pokazać ludziom, że wiesz o czym śpiewasz - opowiada Adam prowadzącemu, Maćkowi Dowborowi. I dodaje: - Wcielam się w poważną postać, która krzyczy do ludzi, mówi obudźcie się… - Jest to manifest jakby nie patrzeć - stwierdza Maciek. - Chciałbym, żeby mi uwierzono, że ja też chcę to powiedzieć - podsumowuje Adam.

Emisja 8. odcinka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12" już w sobotę, 26 października, o godz. 22:25 w Polsacie. Powtórka w niedzielę o godz. 15:45. Fragment występu Adama Strycharczuka z piosenką Muńka Staszczyka możecie przedpremierowo obejrzeć u nas już teraz poniżej:

SPRAWDŹ TEŻ: Adam Strycharczuk - kim jest uczestnik TTBZ prywatnie i zawodowo?