Adam Strycharczuk zaczął swoją przygodę w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" od wcielenia się w Marcina Millera z zespołu Boys. Co ciekawe, zabawny uczestnik 12. edycji show Telewizji Polsat na co dzień także zajmuje się muzyką disco polo. Czas najwyższy poznać go nieco lepiej. Sprawdź, co wiemy na temat życia prywatnego i zawodowego Adama Strycharczuka już teraz poniżej.

Adam Strycharczuk - wiek, życie prywatne, Instagram

Adam Strycharczuk urodził się 9 czerwca 1990 roku. O jego życiu prywatnym nie wiadomo zbyt wiele. Na swoim profilu na Instagramie (@adam_strycharczuk) artysta dzieli się jednak nie tylko materiałami ukazującymi kulisy jego pracy w show-biznesie, ale także uroczymi zdjęciami ze swoim ukochanym pieskiem, Gapą, który ma nawet swój osobny profil w serwisie (@gapathedog).

Adam Strycharczuk - kariera, Na Pełnej, zespół Galaxi

Adam Strycharczuk swoją przygodę z show-biznesem zaczynał jako aktor. Zagrał w takich produkcjach, jak serial "Prawo Agaty", krótkometrażowy film "Krzycz mała krzycz" i serial "Nie rób scen". Popularność w sieci zdobył jako jedna druga duetu Na Pełnej, który stworzył z Janem Frączkiem. Ich kanał na YouTube z parodiami popularnych hitów i różnego rodzaju żartami subskrybuje ponad 250 tysięcy użytkowników serwisu, a ich wszystkie filmiki mają w sumie już ponad 70 milionów wyświetleń.

Pobocznym projektem Adama Strycharczuka jest zespół Galaxi, wykonujący muzykę z gatunku disco polo. Uczestnik "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12" występuje w nim w roli wokalisty.

Zdjęcia Adama Strycharczuka znajdziecie w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Uczestnicy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Sprawdź, kto występuje w 12. edycji