Adam Sztaba należy do grona gwiazd, które nie komentują swojego życia osobistego. Nawet gdy media donoszą o ważnych zmianach w jego życiu prywatnym, Sztaba pozostawia je bez komentarza. Jak wiadomo, muzyk rozstał się ze swoją żoną Dorotą Szelągowską na przełomie 2014 i 2015 r. po 12 latach związku. Związał się natomiast z Agnieszką Dranikowską, swoją menadżerką i przyjaciółką. Szybko okazało się, że uczucie, które ich połączyło, jest na tyle poważne, że para zdecydowaa się na dziecko. Na początku stycznia 2016 roku na świat przyszedł ich syn, Leopold.

Wzruszony Adam Sztaba poinformował o tym za pośrednictwem Facebooka:

Leopold Sztaba: 11.01.2016, godz. 8:49. Przybył zauroczony III Koncertem brandenburskim J.S.Bacha :)) - napisał.

Adam Sztaba podjął jeszcze jeden ważny krok, o którym poinformował swoich obserwatorów. Na Instagramie Adama Sztaby w połowie czerwca 2016 roku pojawiły się zdjęcia z jego ślubu! Adam Sztaba zdecydował się sformalizować swój związek z Agnieszką Dranikowską. Był to drugi ślub Sztaby - pierwszy, z Dorotą Szelągowską, odbył się w maju 2013 roku. A jak było tym razem?

Ceremonia zaślubin odbyła się w pięknych ogrodach luksusowego hotelu Bursztynowy Pałac niedaleko Koszalina. Adam i Agnieszka złożyli przysięgę przed urzędnikiem i w obecności najbliższej rodziny i przyjaciół - relacjonował wówczas "Fakt".

Pięknymi zdjęciami z uroczystości para pochwaliła się na Instagramie i Facebooku. 

Są i tacy, co się drobną chwilę szukają- podpisał fotografie Adam Sztaba.

Zobaczcie zdjęcia z uroczystości w naszej GALERII

 

Przeczytaj także: Adam Sztaba wziął cichy ślub z Agnieszką Dranikowską. Jak było?>>