Adam Sztaba należy do tego grona gwiazd, które nie komentują swojego życia osobistego, nawet gdy media donoszą o ważnych zmianach go dotyczących. Jak wiadomo, muzyk rozstał się ze swoją żoną Dorotą Szelągowską na przełomie 2014 i 2015 r. po 12 latach związku. Związał się natomiast z Agnieszką Dranikowską, swoją menadżerką i przyjaciółką. Szybko okazało się, że uczucie, które ich połączyło, jest na tyle poważne, że zdecydowali się na dziecko. Na początku stycznia tego roku na świat przyszedł ich syn, Leopold. Wzruszony Adam Sztaba poinformował o tym za pośrednictwem Facebooka:

Leopold Sztaba: 11.01.2016, godz. 8:49. Przybył zauroczony III Koncertem brandenburskim J.S.Bacha :)) - napisał.

Od tamtej pory muzyk wydaje się dumnym ojcem, który stara się poświęcać synkowi każdą wolną chwilę. W wywiadach nie ukrywał, że rodzicielstwo to dla niego zupełnie nowe, ale niezwykle ważne i radosne doświadczenie:

Nadal żyję trochę w atmosferze „nie do wiary”. Mieszają się rozmaite stany i emocje. Dominuje oczywiście radość, ale jest i poczucie odpowiedzialności, i troska o zdrowie. A niewyspanie? Nie jest mi straszne. Przerobiłem je na wszelkie sposoby przy pisaniu nut - powiedział w wywiadzie dla Telewizji Republika.

Okazuje się, że Adam Sztaba zabiera swojego małego synka... nawet do pracy. W Internecie pochwalił się zdjęciem prosto ze sceny, gdy dyryguje, trzymając małego Leopolda na rękach.

#naukamówieniadoostatniegorzędu #Leopoldinum - podpisał zdjęcie Sztaba

Wszyscy wprost rozpływają się z zachwytu nad tym niecodziennym i pełnym czułości zdjęciem.

>> PRZECZYTAJ TAKŻE: ADAM SZTABA weźmie ślub!

Lubisz Gala.pl? Polub nas na Facebooku!