Adam Zdrójkowski to jeden z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia. Chłopak już od siedmiu lat gra w serialu TVP Rodzinka.pl, który jest uwielbiany przez telewidzów. O aktorze jeszcze głośniej zrobiło się w ubiegłym roku, kiedy to wystąpił w jubileuszowej, 20. edycji Tańca z Gwiazdami. Młody aktor przystojnieje z roku na rok, dzięki czemu na pewno nie może narzekać na brak powodzenia wśród nastolatek. Przedstawicielki płci pięknej masowo wzdychają do niego, kiedy ten tylko pojawi się na ekranie telewizora. Mimo tej fali uwielbienia, młody aktor już jakiś czas temu ogłosił, że jego serce jest zajęte. Jego wybranką jest koleżanka z planu Rodzinki.pl, Wiktoria Gąsiewska. Para właśnie dodała na Instagram wspólne zdjęcie! Jest naprawdę #HOT!

POLECAMY: WIKTORIA GĄSIEWSKA Kim jest nowa dziewczyna Adama Zdrójkowskiego? To także aktorka! W czym zagrała?

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska poznali się na planie serialu Rodzinka.pl. Adam Zdrójkowski gra w nim Kubę Boskiego od pierwszego sezonu, czyli od 2011 roku. Wiktoria Gąsiewska dołączyła zaś do obsady produkcji dopiero w czwartym sezonie, w 2012 roku. Jak widać, Adam i Wiktoria przez ostatnie 5 lat zdążyli się poznać już na tyle dobrze, że zdecydowali się na związek w prawdziwym życiu. 

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska pierwszy raz pokazali się razem na Openerze w czerwcu tego roku. Od tamtej pory jednak nie afiszowali się swoim uczuciem - ich wspólne zdjęcie pojawiło się na profilu Adama dopiero we wrześniu. Teraz przyszedł czas na kolejną wspólną fotkę. I to nie byle jaką! Adam Zdrójkowski na swój Instagram dodał zdjęcie, na którym on i Gąsiewska namiętnie się całują! Fani nie kryją zachwycenia parą ich idoli i zostawiają wiele pochlebnych komentarzy. A Wy jak myślicie: pasują do siebie? ;)

Zobaczcie w GALERII ich wspólne zdjęcia --->