Adam Zdrójkowski i jego taneczna partnerka Wiktoria Omyła wyrastają na faworytów obecnej edycji programu Taniec z Gwiazdami. Czym zatem będą próbowali umocnić swoją pozycję w dzisiejszym odcinku show? Jak się okazuje, już po raz kolejny zmierzą się z cha-chą!

HOT NEWS: Adam Zdrójkowski  zakochany w swojej partnerce z „Tańca z Gwiazdami”? Mamy komentarz aktora​

Adam i Wiktoria po raz pierwszy z cha-chą zetknęli się w trzecim odcinku Tańca z Gwiazdami. Wtedy skończyło się na 28 punktach od jurorów. Jak będzie teraz? Zobaczcie ich przygotowania w materiale WIDEO z próby.

Adam Zrójkowski i Wiktoria Omyła dzisiejszego wieczoru zatańczą dwa tańce. Jednym z nich będzie właśnie cha-cha. Ten taniec para już tańczyła w programie, wtedy jurorzy nie byli zbyt łaskawi dla młodego aktora. Bardzo surową ocenę wydała wówczas Iwona Pavlović:

Adasiu, cały początek cha-chy naprawdę fantastyczny, niestety im dalej w las, tym było gorzej, trochę bez rytmu…

Jak będzie tym razem? Zdaniem partnerki Adama – Wiktorii Omyły, znacznie lepiejniż poprzednio:

To co pokażemy w piątek jest na wyższym poziomie. Wydaje mi się, że Adaś  lepiej sobie radzi z tym tańcem, szybciej łapie kroki, tempo. Adaś ma już taki dryg tancerza, porusza się inaczej, ma większą pewność siebie, większą świadomość ciała.

Adam Zdrójkowski deklaruje, że chciałby jeszcze w show pokazać się z jak najlepszej strony i powalczyć o najlepszą czwórkę w jesiennej edycji:

Jesteśmy z Wiktorią fighterami i jako najmłodsi w tym programie pokażemy, że zasłużyliśmy na top 5, a także na najlepszą czwórkę!

Czy młodemu aktorowi uda się spełnić to marzenie? Przekonamy się już dziś!

ZOBACZ TEŻ: Taniec z Gwiazdami  w bajkowej odsłonie. Kto zostanie Pocahontasa, a kto Piękną i Bestią?

„Taniec z Gwiazdami”, jak co piątek, o 20.00 w Polsacie.