Wiktoria Gąsiewska odpadła z "Tańca z Gwiazdami" w trzecim odcinku programu. Było to dużym zaskoczeniem nie tylko dla publiczności zgromadzonej w studio oraz jurorów, ale również dla młodej aktorki. Kiedy ogłoszono wyniki, widać było, że Wiktoria Gąsiewska nie spodziewała się takiej decyzji. I nic dziwnego - były pary, które zostały ocenione przez jury zdecydowanie niżej, niż Wiktoria i Oscar Dziedzic. Chłopak dziewczyny - Adam Zdrójkowski, postanowił na swoim Instagramie wypowiedzieć się na temat tego, co sądzi o wczorajszym werdykcie. Co napisał?

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska

"Ciężko uwierzyć w to że już więcej nie zobaczymy mojego misia w TZG. Absolutnie nie zgadzam się z werdyktem i jestem nim bardzo zaskoczony myśle ze Wy również. Dziękuje w imieniu Wici i swoim za wszystkie wasze oddane głosy. i tak była NAJLEPSZA koniec."

Przypomnijmy, że Adam Zdrójkowski również brał udział w "Tańcu z Gwiazdami". Tańczył w parze z Wiktorią Omyłą i udało mu się pozostać w show dłużej, niż jego dziewczynie. Adam Zdrójkowski odpadł z programu w ósmym odcinku.

A Wy co sądzicie o werdykcie, który zapadł w 3. odcinku "Tańca z Gwiazdami"? Wiktoria Gąsiewska zasłużyła, żeby odpaść z programu?